Transmisja on-line na żywo z plaży miejskiej

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Transmisja on-line na żywo z plaży miejskiej Rekreacja sochaczew

Na portalu e-Sochaczew.pl dzięki firmie INTERKAM oraz kamerom monitoringu możemy oglądać na żywo 24 h na dobę to, co się dzieje na plaży miejskiej nad Bzurą.

 

Transmisja video z plaży miejskiej może nam na przykład ułatwić decyzję o wizycie w tym miejscu. W każdej chwili możemy sprawdzić, czy jest tłok nad Bzurą, czy trwa dyskoteka, czy wypożyczalnia kajaków ma wielu klientów.

W zakładce Kamery znajdą Państwo dwa ujęcia tej urokliwej okolicy: przystani i pomostu do cumowania kajaków oraz samej plaży. W chwili gdy piszemy te słowa, na plaży zebrało się sporo strażaków z wozami. I nie wiemy, dlaczego. To naprawdę wciągające.

 

Transmisję na żywo on-line z plaży miejskiej możesz oglądać TUTAJ

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

robroyrobroy
0
można załatwić ruchome kamerki? można.To zastąpić tę plażę na której w większości czasu nic się nie dzieje podglądem np. mostu na Bzurze,placu Kościuszki,targowicy na Pokoju,kilku punktów np. przy szkołach, (oprócz pubów !) (2016-08-18 11:36)
robroyrobroy
0
ktoś wie gdzie jest most z aktualnej kamerki w socho? (2016-08-18 15:33)
SzczawiuSzczawiu
0
w lewym górnym rogu jest most. Ja bym proponował kamerki na wszystkie zamknięte miejsca na sochaczewskich drogach :) Jestem pewien, że roboty by się kończyły znacznie wcześniej :) (2016-08-18 16:11)
robroyrobroy
0
Szczawiu-sokole oko !fakt że gdyby kamerki były na rondzie przy wiadukcie i w Chodakowie,a przede wszystkim na moście roboty mogłyby się posunąć do przodu,tym bardziej że oglądając te nowe na You Tubie, manipulując kursorem czasu można obejrzeć co się działo wcześniej,taki skrót dnia,dodam jeszcze punkty gdzie kamerka powinna być-np. ogródek Jordanowski na Polnej,dworzec PKP i autobusowy (2016-08-18 17:02)
NastroNastro
0
Lepiej było skierować na pomost. (2016-08-18 20:55)
SochoBikerSochoBiker
0
Uwazam ze powinny byc postawione dwie kamery po obu stronach mostu przy sygnalizatorach.Ograniczyloby to wiezdzanie niektorych polmozgow za sygnalizator mimo czerwonego sygnalu swietlengo, bo w ten sposob blokuja mozliwosc wjazdu stronie ktora ma juz zielone swiatlo...a takich miszczow kierownicy u nas nie brakuje! (2016-08-21 20:41)
robroyrobroy
0
no i nadawca wstrzymał transmisję,czyli że będzie tylko w sobotę i niedzielę -redakcjo !? (2016-08-23 08:43)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy