Trojanowska: na tej ścieżce lepiej zejść z roweru

/ 10 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Trojanowska: na tej ścieżce lepiej zejść z roweru Interwencje i pomoc sochaczew

Jaki koń jest, każdy widzi, więc nie będziemy się specjalnie rozwodzić, poprzestaniemy na poradzie dla użytkowników jednośladów: na nowo powstałej ścieżce rowerowej przy ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie lepiej z roweru zejść, istnieje bowiem ryzyko zdrowego przydzwonienia w któryś z wyrastających dokładnie pośrodku naszego szlaku znaków drogowych.

 

Remont Trojanowskiej dobiega końca. Na zlecenie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie wykonuje go firma Prima z Karwowa. Nadzór nad inwestycją sprawuje Powiatowy Zarząd Dróg, projekt sfinansował Urząd Miasta.

To nie pierwsza interwencja dotycząca wykonanych prac na Trojanowskiej. Niedawno pisaliśmy o zaskakującym, bezużytecznym placu pozbawiającym klientów miejsc parkingowych przed znajdującym się tu marketem, dziś nie możemy nie zwrócić uwagi na znaki drogowe zamontowane dokładnie pośrodku nowo powstałej ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy.

Z uwagi na różną szerokość jezdni, ścieżka ta częściowo poprowadzona została „w ulicy” po obu stronach drogi, a częściowo, i akurat w tym przypadku, „w chodniku” po jednej stronie jako dwukierunkowa. Mamy takie nieśmiałe pytanie do zleceniodawców, wykonawców i projektantów, jak na wysokości słupów bezpiecznie wyminąć się mają jadący w przeciwnych kierunkach rowerzyści? Ba, jak bezpiecznie pokonać ma te przeszkody rowerzysta jadący w pojedynkę, zwłaszcza gdy na dworze mgła, ciemno, szaro, ale również w pełnym słońcu?


 5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (10)

KamilWKamilW
+7

Pomnik z Francji bardzo chętnie i wszyscy za, ale żeby przypilnować prostych rzeczy dla swojego miasta to już nie ma radnych.

(2017-11-09 12:55)
GondolJerzyGondolJerzy
+4

Ten znak stop przy tych torach to po co tam stoi? Jak od listopada do maja żadna kolejka tam nie kursuje.

 

(2017-11-09 13:08)
proriderprorider
+4

Też nad tym stopem się zastanawiałem, i doszliśmy z kolegą do wniosku że jest potrzebny do rozbójniczych wyłudzeń znaczy mandatów

(2017-11-09 14:59)
NastroNastro
+4

STOP jest po to abyś nie urwał zawieszenia przejeżdżając przez tory hehehehe

(2017-11-09 16:02)
adeo1adeo1
+4

Kilka odcinków ścieżki rowerowej wykonano zkostki granitowej. Zadałem pytanie p.Osieckiemu czemu te odcinki są wykonane z kostki, odpowiedz była następującam, są to zatoki dla autobusów i te odcinki powinienem omijać i wjeżdżać na jezdnię. Zadałem to samo pytanie dwóm paniom z Powiatowego Zarządu Dróg.Odpowiedzały,że odcinki z kostki granitowej są w pasie rowerowym i należy po nich jezdzić, ale najlepiej rowerem typu góral. 

(2017-11-09 21:17)
gajgaj
+2

Minimalna odległość od drogi to pół metra, maksmalna to dwa. Ciekawe czemu zdecydowano ustawić tak te znaki?

(2017-11-09 22:23)
waldemar-tomaszwaldemar-tomasz
0

Dwoje przedstawicieli z partji donosicieli ,odwiedza nasze miasto.Za donoszenie w czasie wojny Przywitajmy kapusiówkarano.Dla tych kolaborantów starczy nabiał.Do spotkania 17 listopadaPrzywitajmy kapusiów..

(2017-11-10 10:24)
marcpromarcpro
+3

A orientuje sie ktoś, czy asfalt miedzy szynami na przejeździe będzie wymieniony?

Czy dziury które tam są już zostaną?

(2017-11-13 10:25)
adam11111adam11111
-4

Szkoda czasu na czytanie tych głupot, które wypisują pseudopolitycy. Zamiast sie cieszyc, że w końcu możecie jezdzić jak ludzie to plujecie. Powiat przez wiele lat nie chciał nic robic w miescie a teraz wspólnie z Burmistrzem robią tak potrzebne inwestycje a wy piszecie głupoty. Chyba w żadnym mieście nie piszą takich głupot jak wy. Czas pogodzić się z przgraną wyborów. Jestem przekonany, że POpaprancy do władzy w mieście i w powiecie nie wrócą. Teraz czas na gminę Sochaczew. Tam się "ciekawe" rzeczy dzieją.

(2017-11-13 10:49)
kacperskyykacperskyy
+2

ty adas? nie poje** się cos? jak bylo o remontach to krakałeś ze to nie rola burmistrza bo to droga wojewódzka a tera, jak zrobiona to "wspolnie z burmistrzem" 

taki hero jestes? dawaj pisz te modrosci swoje pod nazwiskiem i imieniem.... wuja tam wstydzisz sie, wlasnie za PIS trzeba sie wstydzic masz racje.

(2017-11-14 07:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy