Trwa remont ulicy Trojanowskiej

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Trwa remont ulicy Trojanowskiej  Inwestycje sochaczew

Od kwietnia tego roku mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami związanymi z remontem drugiego odcinka Trojanowskiej. Nowy wygląd zyska kolejny, ponad jedno kilometrowy element tej ulicy. Jest to drugi etap przebudowy. 


Od ulicy Łąkowej do skrzyżowania z ul. Przylasek włącznie, prowadzone są prace przebudowy. Objazd Trojanowskiej na tym odcinku  wyznaczony jest przez ulicę Łąkową, Zaciszną, Piaszczystą oraz Przylasek.  Dopuszczony jest ruch pojazdów osobowych do posesji. Auta ciężarowe powinny korzystać ze zjazdu z ulicy Warszawskiej i drogą krajową numer 92 do skrzyżowania z drogą w Zosinie. 


Remont finansowany jest ze środków miasta, powiatu oraz rządowego wsparcia z Programu Rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Koszt całej inwestycji to kwota 6 113 177 zł,  a remont wykonuje firma Prima.  


Przy tym odcinku ulicy Trojanowskiej pojawi się nowa nawierzchnia, kanalizacja deszczowa, zmodernizowane chodniki, miejsca postojowe, szczególnie przy cmentarzu komunalnym a także zatoki autobusowe oraz ścieżka rowerowa. 


Kolejnym etapem remontu ulicy Trojanowskiej, który planowany jest na rok 2019 będzie odcinek od ul. Przylasek do granicy miasta. 


Prace nad obecnym fragmentem ulicy Trojanowskiej, mają potrwać do 15 października bieżącego roku.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

NovJanNovJan
0
"Prace nad obecnym fragmentem ulicy Trojanowskiej, mają potrwać do 15 października bieżącego roku"

kolejny zbieg okoliczności:) (2018-08-07 08:28)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy