Trzeci sochaczewski Test Coopera „4 Pory Roku”

/ 4 zdjęć

Za nami kolejny trzeci Sochaczewski Test Coopera „4 Pory Roku” organizowany przez Klub Maratończyka ”Aktywni” Sochaczew. Rywalizacja w kilkunastu próbach biegowych w tym w nordic walking odbyła się na ścieżce rowerowej przy ulicy Olimpijskiej. Honorowy patronat objął m.in. Starosta Sochaczewski, który był jednym z fundatorów pucharów.

Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew dla wszystkich, którzy aktywnie wzięli udział w tej niecodziennej imprezie ufundował pamiątkowe medale.
Przy basenie Orka mieściło się biuro zawodów, gdzie można było odebrać numer startowy, a po każdej konkurencji również dla zregenerowania sił wodę, banana i energetycznego batona.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Już od 9.00 tłumnie stawili się pierwsi najmłodsi uczestnicy zmagań biegowych. Przedszkolaki i młodsze dzieci zmagały się na dystansie 100 m. W zabawie biegowej swoim pociechą pomagali rodzice nie tylko dopingując ale też wspólnie biegnąc.
Radosne małe buźki na macie zostały nagrodzenie medalem.

Po najmłodszych przyszedł czas na młodzież. Tu już do pokonania było pełne 12 minut. Po tych zmaganiach na trasę wyruszyli nordic-walkerzy, a wśród nich wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Popiołek, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Marcin Podsędek, oraz Anna Podsędek główny specjalista ds. transportu publicznego. Z kolei w przedostatniej tego dania serii biegowej wystartował Paweł Masłowski dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu.
Na koniec imprezy odbyła się dekoracja najlepszych zawodników.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy