TRZY BILLBOARDY ZA EBBING MISSOURI

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto:   TRZY BILLBOARDY ZA EBBING MISSOURI Film, fotografia sochaczew
+5

W sobotę 6 października o godz. 17.00 Sochaczewski Klub Filmowy już w nowym miejscu (Kramnice,ul. 1 Maja 21, II piętro) zaprasza na film pt.:TRZY BILLBOARDY ZA EBBING MISSOURI z 2017 roku,w reżyserii

Martina McDonagh`a.To czarna jak smoła komedia,jednocześnie mądre i przeszywające do trzewi dzieło.


Mildred (absolutnie zachwycająca Frances McDormand) straciła córkę.Zgwałcił ją i zamordował zwyrodnialec,którego przez kilka miesięcy nie złapano. Porzucona przez męża,żyjąca z nastoletnim synem kobieta wini za to leniwych policjantów z miejscowej mieściny Ebbing w stanie Missouri.

Wykupuje więc trzy billboardy,na których zadaje pytanie o bezczynność szeryfa. Ich pojawienie się zmieni życie Frances jak i całego miasteczka...


TRZY BILLBOARDY ZA EBBING MISSOURI to przewrotna i błyskotliwa opowieść o kobiecej zemście jest przede wszystkim wyważona i wspaniale zagrana,pełna wyrazistych i bliskim nam bohaterów wrzuconych do pełnej rozczarowań,niesprawiedliwości i bólu groteskowej rzeczywistości.

Przyziemność miesza się z grecką tragedią,dialogi tną powietrze niczym ostry nóż a zaskakujący finał niemal nas nokautuje.

2 Oskary i cała masa nagród na światowych festiwalach kinowych.

Bez wątpienia jeden z najlepszych filmów roku.Dzieło wybitne!


Zapraszamy .Wstęp na nasze seanse wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy