Trzy medale Ali na MP Juniorów w Olsztynie

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Trzy medale Ali na MP Juniorów w Olsztynie Pływanie sochaczew

W dniach 3- 5.07.2015 na pływalni  Aquasfera w Olsztynie odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich w pływaniu. Po raz kolejny ten obiekt okazał się przyjazny dla zawodniczki UKS ,,dwójka” Sochaczew Alicji Ulickiej, która wywalczyła tytuł  ,,królowej”  200 metrów stylem grzbietowym zdobywając  tytuł Mistrzyni Polski   ze znakomitym rekordem życiowym 2.23,65 (http://live.megatiming.pl/chodyna/2015/07_05_olsztyn/index.html#).

W pierwszym dniu  ,,imprezy” Ala ustanowiła  również kolejną życiówkę na 50 metrów stylem dowolnym , która uplasowała ją w pierwszej dziesiątce najlepszych kraulistek w kraju.

Kolejny dzień  zawodów przyniósł kolejny wspaniały wyniki w postaci BRĄZOWEGO MEDALU na 50 metrów stylem grzbietowym. Ala w walce o złoto przegrała  tylko z zawodniczką z Warszawy i z Dąbrowy Górniczej (http://live.megatiming.pl/chodyna/2015/07_05_olsztyn/wyniki.htm#ref30)

 W ostatnim  dniu mistrzostw przy rodzinnym dopingu zawodniczka UKS , dwójka” Sochaczew Ala Ulicka uzyskała pierwszy czas eliminacji , który predysponował ją do walki o ZŁOTO w tej konkurencji. Popołudniowa rywalizacja Alicji o tytuł Mistrzyni Polski na 100 metrów stylem grzbietowym zakończyła się zdobyciem SREBRNEGO medalu w rywalizacji najlepszych grzbiecistek w Polsce z wynikiem 1.06.14..

Upór, zawziętość i dążenie do celu ALICJI ULICKIEJ, powinno być przykładem dla młodych adeptów pływania  UKS ,,dwójka” Sochaczew, którzy powinni dążyć do  takiej doskonałości jaka prezentuję:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy