Trzy pijane matki

Jak informuje sochaczewska KPP, w ostatnich dniach policja zatrzymała aż trzy nietrzeźwe mamy sprawujące opiekę nad dziećmi. Rekordzistka miała 3 promile we krwi i w środku nocy spacerowała z trzymiesięcznym maleństwem.  

 

28 lipca

Około godziny 1.30 policjanci dostali zgłoszenie, że grupa osób spożywa alkohol na parkingu jednego z sochaczewskich marketów. Przybyli na miejsce policjanci ukarali osoby mandatami karnymi.

Kilka minut przed godziną 7 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Peugeot. 56-letni mężczyzna kierował samochodem pod wpływem alkoholu z wynikiem prawie promila alkoholu w organizmie, ponadto kierował pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

W południe ochrona jednego z marketów zgłosiła kradzież sklepową. Policjanci ukarali sprawcę kradzieży mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Al. 600lecia.

Kilka minut po godzinie 15.00, policjanci dostali zgłoszenie o rodzicach zajmujących się swoimi dziećmi pod wpływem alkoholu. Zgłoszenie potwierdziło się . Po przeprowadzeniu przez policjantów badania na stan trzeźwości stwierdzono u obojga rodziców prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Czwórką ich nieletnich dzieci zaopiekowała się sąsiadka. Do zdarzenia doszło na Boryszewie.

 

29 lipca

Około godziny 1.30 w nocy policjanci dostali zgłoszenie o kobiecie, wyglądającej na nietrzeźwą, spacerującej z wózkiem dziecięcym. Policjanci na miejscu potwierdzili, że 34-letnia kobieta była nietrzeźwa (prawie 3 promile alkoholu) i sprawowała opiekę nad swoim 3 miesięcznym synem. Sprawę skierowano do Sądu Rodzinnego. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

Kilka minut po godzinie 23.00, zgłoszono, że rejonie przystanku MZK leży nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na to, że mężczyzna znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu, został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło przy ul. Chopina.

 

30 lipca

Kilka minut przed godziną 15, policjanci dostali zgłoszenie o kobiecie, która zajmuje się swoimi dziećmi pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci zbadali kobietę na stan trzeźwości. Okazało się, że kobieta ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przekazane dorosłej córce kobiety. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny. Do zdarzenia doszło na terenie miasta Sochaczew.

Po południu pracownicy jednego ze sklepów w Sochaczewie zgłosili kradzież sklepową. Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że mężczyzna ukradł alkohol za co został ukarany mandatem karnym.

 

31 lipca

Kilka minut po godzinie 15.00, 16-letni mieszkaniec gminy Teresin kierował quadem i najechał na ciągnik rolniczy, którym kierował 52-letni mieszkaniec gminy Kampinos. Kierowca ciągnika wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i w tym momencie doszło do zderzenia. Nieletni kierowca doznał obrażeń głowy i został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, gdzie pozostał na obserwacji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Maszna.

(KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy