Turniej Badmintona 27.08.2014r., Sochaczew

Zdjęcia i foto: Turniej Badmintona 27.08.2014r., Sochaczew Badminton sochaczew

W ostatnią środę września, organizatorzy INDYWIDUALNEJ LIGI BADMINTONA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO przeprowadzili ostatnie mocne przetarcie przed inauguracją 2sezonu rozgrywek.

Blisko 25osób podzielono na kategorię: dzieci, kobiety i mężczyźni.
Rozgrywki zaczęto w grupach a następnie kontynuowano w systemie pucharowym. Turniej poważnie potraktowały niemal wszystkie czołowe rakiety powiatu.

Rezultaty naszych zawodników:
* RADOSŁAW PODCZASKI *
- w bardzo trudnej grupie pomimo wyrównanych setów z bardziej utytułowanymi rywalami musiał uznać ich wyższość zajmując 3miejsce, które zakończyło jego udział w turnieju.

* MICHAŁ ADAMKIEWICZ *
- w wyrównanej grupie po zaciętych tie breakowych pojedynkach wywalczył awans, w ćwierćfinale po bratobójczym starciu musiał uznać wyższość Damiana. Dla Michała to spory sukces, jako jedyny w czołowej ósemce turnieju był zawodnikiem z zaplecza 1ligi.

* DAMIAN SMUS *
- wygrał bardzo mocno obsadzoną grupę jak i również cały turniej co zapewne było w pewnym sensie zaskoczeniem, gdyż grał kilka spotkań z dużo wyżej notowanymi rywalami.

Przyjacielska atmosfera i stale podnosząca poprzeczka organizacyjnie sprawiają, że start ligi planowany na 06.09.2014r. jaki i cały sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

Obok zeszłorocznych naszych reprezentantów tj.: Michał Adamkiewicz, Damian Kowalski, Radosław Podczaski, Jakub Aksamit, Damian Smus; zadebiutują: Klaudia Lelonek, Emanuel Zimny, Jakub Kosk, Patryk Kowalski.

Sms: D.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy