Turniej Jednego Wiersza o Kałamarz Metafor

Zdjęcia i foto: Turniej Jednego Wiersza o Kałamarz Metafor Słowo pisane sochaczew

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie oraz grupa twórców związanych z inicjatywą pod nazwą Sochaczewskie Wieczory Literackie zapraszają miłośników poezji na Sochaczewski Turniej Jednego Wiersza o „Kałamarz Metafor”. Do konkursu przystąpić może każdy, kto ukończył 16 lat i osobiście zaprezentuje swój wiersz, nigdzie wcześniej nie publikowany i nie nagradzany.
Dla laureatów przewidziano nagrody finansowe (Nagrodę Główną oraz 2 wyróżnienia) a także nagrody rzeczowe.
Impreza odbędzie się w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie w piątkowe popołudnie 26 listopada 2010 r. Rozpoczęcie konkursu o godz. 1700. Poeci zainteresowani uczestnictwem w Turnieju proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie swoich utworów (listownie, pocztą elektroniczną) lub przed rozpoczęciem imprezy – od godz. 1600.
Wyboru najlepszych wierszy i podziału nagród dokona Jury powołane przez Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie. Obradom Jury przewodniczył będzie Jerzy Jankowski – poeta, dziennikarz, animator życia literackiego, członek Związku Literatów Polskich. Dodatkową atrakcją imprezy będzie mini-recital poezji śpiewanej w wykonaniu Joanny Cieśniewskiej, Leszka Lewickiego i Łukasza Waldy.
Szczegóły zawiera regulamin turnieju dostępny na stronie internetowej biblioteki www. biblioteka.e-sochaczew.pl w zakładce 'Obecne konkursy' oraz w bibliotekach publicznych na terenie Mazowsza. Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno amatorów jak i profesjonalistów!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy