Turniej Orlika Juniorów Młodszych

W dniu 15.10.2015 zakończył się turniej piłki nożnej juniorów młodszych o puchar orlika. Wyniki przedstawiają się następująco: 1 miejsce zajął zespół Qudrashot, 2 miejsce-Fk Polska, 3 miejsce-Fk Mexico, 4 miejsce-Team Pompa. Wszyscy zawodnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej w Rybnie. Nagrodzone zostały pierwsze trzy zespoły w postaci medali oraz statuetek dla najlepszego strzelca którym został Oskar Rześny oraz dla najlepszego bramkarza którym został Stanisław Tomaszewski. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy Rybno za co serdecznie dziękujemy panu Wójtowi Gminy Rybno- Grzegorzowi Kropiakowi. Turniej został przeprowadzony przez animatora orlika Radosława Ulickiego oraz przy pomocy pana Pawła Domańskiego.

0

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.