Turniej z Mikołajem w tle

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Turniej z Mikołajem w tle Piłka nożna sochaczew

Okres przedświąteczny obfituje w imprezy sportowe z Mikołajem w tle. Jedną z nich był turniej piłkarski dla rocznika 2007 „Unia Boryszew Cup'2015”.


Do hali sportowej Gimnazjum nr 2 przyjechało w sobotę (5.12) dziesięć drużyn z pięciu województw. W sumie na boisku zaprezentowało swoje futbolowe ponad stu dwudziestu bardzo młodych adeptów piłki nożnej. I muszę przyznać, że wielu z nich prezentuje całkiem wysoki poziom.


Pierwsza odsłona zawodów to grupowe mecze eliminacyjne. Gospodarze zagrali w grupie A wraz z Bronią Radom, Pomorzem Gdańsk, Pogonią Siedlce oraz Jagiellonią Białystok. Dobra postawa piłkarzy Mateusza Sikorskiego pozwoliła zająć im drugie miejsce w grupie i awansować do grona drużyn walczących o miejsca 1-4.


Wyniki grupowe Unii Boryszew

Unia – Pomorze 1:1

gol:Mikulski

Unia – Jagellonia 2:0

gole: Jarosz, Jesiołowski

Unia – Pogoń 3:0

gole: Jesiołowski (2), Jarosz

Unia – Broń 0:1


Rundę finałową nasi piłkarze zagrali bardzo ambitnie. Rywale okazali się jednak zbyt mocni i Unici ostatecznie wylądowali tuż za podium. W pamięci kibiców-rodziców zapewne na długo pozostanie bardzo dramatyczny mecz z Bronią Radom. Nawiązując do rodziców-kibiców, trzeba przyznać, że stworzyli oni kapitalną atmosferę na trybunach, żywiołowo i głośno dopingując swoich małych sportowców. Unia Boryszew zagrała w składzie: Makowiecki, Drzewiecki, Błaszczyk, Stankiewicz, Hetmanowski, Mikulski, Roznowski, Romanowski, Jesiołowski, Jarosz, Kazimierski, Franasiak, Jezierski, Jażdżyk i Wałczuk. Nagrody dla wyróżniających zawodników Unii otrzymali: Filip Jesiołowski, Dawid Jarosz oraz Krzysztof Jezierski.


Wyniki Unii w fazie finałowej

Unia – Polonia 0:3

Unia – Jeziorak 0:0

Unia – Broń 3:2

gole: Jesiołowski (2)


Sobotni turniej był dobrze zorganizowany i sprawnie przeprowadzony. Organizatorzy być może mieli konszachty ze Świętym Mikołajem, gdyż zapewnili uczestnikom poczęstunek, obiad oraz wiele bardzo atrakcyjnych nagród.


Kolejność turnieju

1.Broń Radom

2.Polonia Warszawa

3.Mały Jeziorak Iława

4.Unia Boryszew

5.Akademia Sportowa Pomorze Gdańsk

6.Dwunastka Włocławek

7.Football Academy Piaseczno

8.Jagiellonia Białystok

9.Pogoń Siedlce

10.Czarni Węgrów


Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec - Karol Czerwiński (Dwunastka Włocławek, 7 goli)

Najlepszy bramkarz - Krystian Haraciński (Broń Radom)

Najwszechstronniejszy zawodnik - Mateusz Bąk (AS Pomorze Gdańsk)

Najmłodszy zawodnik - Mateusz Bąk (AS Pomorze Gdańsk)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy