Tydzień kradzieży - z kroniki policyjnej 23-28 listopada 2015

23 listopada

 

W Pawłowicach nieznany sprawca dostał się do wnętrza budynku gospodarczego skąd dokonał kradzieży pięciu baterii umywalkowych. Postępowanie prowadzi PP Teresin.

 

24 listopada

 

Na ul. Żeromskiego nieznany sprawca n/n pojazdem w wyniku nieprawidłowego omijania doprowadził do najechania na unieruchomiony pojazd marki Mercedes, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

27 listopada

 

Na ul. 1 Maja nieznany kierujący pojazdem marki Toyota najechał na zaparkowany pojazd marki BMW. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

Na ul. Pokoju nieznany sprawca z zewnętrznej kieszeni kurtki dokonał kradzieży telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

28 listopada

 

W miejscowości Ignacówka nieznani sprawcy po uprzednim wyłamaniu drzwi dostali się do garażu skąd dokonali kradzieży przewodów elektrycznych, elektronarzędzi oraz innych przedmiotów. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

26-latek z Żyrardowa na ul. Gawłowskiej dokonał kradzieży telefonu komórkowego oraz torby z zawartością odzieży należącej do 15-latka z gminy Młodzieszyn . Sprawca został zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy