Tygrysice na V miejscu

Tygrysice we wczorajszym IV Turnieju Grand Prix Kobiet w Rugby 7, zajęły V miejsce, na które z pewnością nie zasłużyły, zwyciężając 2 mecze w fazie grupowej, ulegając jedynie 0-17 Diablicom z Rudy Śląskiej. Niestety bilans punktowy nie był korzystny dla sochaczewskich rugbistek i uniemożliwił im walkę w półfinałach.

Tygrysicom na pocieszenie przyszło walczyć o V miejsce z Atomówkami. Podopieczne Marcina Stencla przystąpiły do tego meczu bardzo skoncentrowane i zdeterminowane, chcąc udowodnić przede wszystkim sobie i kibicom, którzy mimo deszczu wspierali swoje zawodniczki, że to właśnie one powinny walczyć o medale. Gładko pokonały zespół z Łodzi 26-0 schodząc z murawy w dobrych nastrojach.

Najlepszą zawodniczką sochaczewskiej ekipy wybrano Sylwię Witkowską, która otrzymała nagrodę finansową ufundowaną przez Firmę Usługi Transportowe - Zbigniew Pietrzak, jak również nagrody rzeczowe, których fundatorem była Firma Verona Products Professional, Canterbury, Wydawnictwo Muza, Sklep sportowo-przemysłowy - Jerzy Hołoś, Salon Fryzjerski, Jaguar - Monika Reczka.

Miał być ślub i pierwszy taniec Agaty Maciejkowicz z serdecznymi życzeniami na nowej drodze życia od całego Stowarzyszenie Rugby Club Orkan Sochaczew i był. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy weselnej czuwała była sochaczewska Tygrysica, instruktor Gymme Fitness Club, choreograf i nauczyciel W-F, Ewelina Rożnowska.

Najlepsze drużyny i zawodniczki dekorowali Radni Rady Miejskiej w Sochaczewie, Pani Krystyna Dybiec i Pan Sylwester Zdzieszyński, którym serdecznie dziękujemy za obecność.

Tygrysice Sochaczew, serdecznie dziękują wszystkim którzy włączyli się w organizację imprezy przede wszystkim fundatorom pucharów, medali i nagród. Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne.

- Urząd Miejski w Sochaczewie

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

- Verona Products Professional

- Mars Polska

- Bakoma

- Carrefour

- Canterbury

- Inkospor

- Rugby Polska

- GONGA RUGBY

- Gymme Fitness Club

- Usługi Transportowe - Zbigniew Pietrzak

- Wydawnictwo MUZA

- Niesforna POLALA

- Caffe Cabana

- Bofzin - Łukasz Kuciński

- Piekarnia Gzik - Janiak

- Salon Fryzjerski JAGUAR - Monika Reczka

- Sklep sportowo-przemysłowy - Jerzy Hołoś

- Dawis Bis - Katarzyna i Dariusz Dobrowolscy

- Estillo - Dominika Kołodziejczyk

- Hurtownia AWI - Witold Misiak, Marta Sokół, Grażyna Misiak

- BEA CREArt - Beata Szustkiewicz

- SIME POLSKA

- Promex S.C.

- Kamil Dybiec, Ireneusz Pietrak, Daria Zielińska, Ewelina Rożnowska, Piotr Bryszewski, Paweł Krasucki, Bogdan Wróbel, Robert Zatorski, Daniel Wiktorowski, Mateusz Pawłowski, Kamil Wydrzyński

na podstawie:  https://www.facebook.com/pages/Tygrysice-Sochaczew/122501791150377

 

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy