Typy bukmacherskie w piłce nożnej - 4 propozycje, które można obstawiać

Zdjęcia i foto: Typy bukmacherskie w piłce nożnej - 4 propozycje, które można obstawiać Inwestycje sochaczew

Zakłady bukmacherskie to stosunkowo tania forma inwestycji. Zarabianie na zakładach nie wymaga skomplikowanej wiedzy, bo mogą wystarczyć obecne w internecie typy bukmacherskie. Co można i co warto obstawiać?


1. Typy bukmacherskie - liczba bramek

2. Mecze na żywo a obstawianie zwycięzcy

3. Typy bukmacherskie typu both to score

4. Mecze na żywo - spekulacja przewagi bramkowej


Typy bukmacherskie - liczba bramek

Oglądając często mecze na żywo można ocenić skuteczność gry danych drużyn w sezonie piłkarskim. Mając wiedzę, który zespół stawia na ofensywę, a który na defensywę łatwo przewidzieć ile bramek padnie w konkretnym meczu. Bukmacherzy chętnie przyjmują zakłady określające liczbę bramek w danym spotkaniu, nazywane też over/under. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby samemu ocenić bramkowe szanse, można sprawdzić typy bukmacherskie. Wyrażane są w dość nietypowej formie. Jakiej?

Można obstawić - przykładowo - czy w meczu padnie więcej czy mniej niż 2,5 bramki. Skąd taka dziwna liczba? Połowa gola to wartość niemożliwa do zdobycia w piłce nożnej, więc sytuacja jest klarowna. Obstawiając więcej niż 2,5 bramki gracz wygrywa gdy padną minimum 3 gole, a w przeciwnym przypadku przegrywa. Im bardziej zakład jest sprecyzowany, tym większe stawki wchodzą w grę.


Mecze na żywo a obstawianie zwycięzcy

To najpopularniejsza forma zakładów bukmacherskich. Fani piłki nożnej już od jej początków debatują między sobą, kto zwycięży konkretny pojedynek. Często przewidywania ograniczają się do więzi z drużyną i są podyktowane sympatią do zawodników, jednak nie jest to dobra droga do oceny typów bukmacherskich. Warto raczej sprawdzać typy bukmacherskie w internecie, które są przypuszczeniami zawodowych graczy.

Obstawianie jest bardzo proste i polega na wskazaniu jednej ze stron biorących udział w nadchodzącym meczu na żywo. Profesjonaliści poddają analizie passę danej drużyny w poprzednich spotkaniach, powodzenie rywala w obecnym i poprzednich sezonach oraz składy obu zespołów. Sugerując się typami bukmacherskimi można całkiem łatwo wygrać pieniądze. 


Typy bukmacherskie typu both to score

Ten rodzaj zakładu bukmacherskiego wymaga spekulacji co do rozkładu zdobytych goli na drużyny. Należy przewidzieć czy padną gole, a jeśli tak, to czy strzelą je obie drużyny. Przegrywa się w przypadku remisu lub wygranej X:0. Jak próbować przewidzieć, co wydarzy się na murawie?

Typy bukmacherskie często opierają się na sytuacji drużyny w sezonie lub mistrzostwach. Jeżeli obu drużynom bardzo zależy na wygranej i żadnej z nich nie satysfakcjonuje bezbramkowy remis, można się tym sugerować. Na co jeszcze zwracają uwagę specjaliści? Sprawdzają, jakie są planowane składy drużyn na mecz. Jeżeli każdy skład będzie charakteryzował się dużą liczbą graczy ofensywnych, warto obstawić ten zakład.


Mecze na żywo - spekulacja przewagi bramkowej

Obstawianie liczby bramek, która zapewni zwycięstwo w meczu na żywo należy do trudniejszych przypadków bukmacherki. Bez wątpienia jest to jednak ciekawszy rodzaj zakładu, który wzbudza dużo emocji i czyni mecze na żywo znacznie ciekawszymi. Jak podejść do spekulacji przewagi bramkowej?

Można porównywać poziom zespołów rozgrywających konkretne spotkanie. Zakładając, że rozgrywka będzie wyrównana, należy połączyć oczekiwania co do zwycięzcy (czyli spekulacje z poprzedniego typu zakładu) wraz z niewielką przewagą, np. w postaci jednej bramki. Można skupić się na strategii gry drużyn - np. szybki gol na początku, wzmożona defensywa oraz gol końcowy i wyliczyć potencjał drużyn, albo założyć dogrywkę, jeżeli przewiduje ją rodzaj meczu. Można kombinować samodzielnie, albo zaufać specjalistom i sprawdzić typy bukmacherskie.


Czy warto obstawiać powyższe propozycje? Z pewnością warto spróbować, bo bukmacherka nie należy do najtrudniejszych inwestycji - szczególnie jeśli celuje się w niewielkie zyski, lub gra głównie dla przyjemności i emocji.


/Materiał Partnera/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy