U NIEJ W DOMU - znakomity film 25 kwietnia - wstęp wolny

/ 2 komentarzy / 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: U NIEJ W DOMU - znakomity film 25 kwietnia - wstęp wolny Film, fotografia sochaczew
+2

25 kwietnia w sobotę o godz.17.00 Sochaczewski Klub Filmowy z przyjemnością pragnie zaprosić Państwa na pokaz bardzo interesującego filmu prod. francuskiej pt.:U NIEJ W DOMU w reżyserii jednego z najlepszych europejskich twórców - Francois`a Ozona z 2012 roku.


Germaine (Fabrice Luchini) jest nauczycielem w lokalnym ogólniaku.Monotonne życie Germaine jest odmierzane kolejnymi lekcjami z wyjątkowo tępą klasą.Pewnego dnia prosi swoich podopiecznych o napisanie wypracowania o tym,jak spędzili weekend.Fragmenty ich lakonicznych wypocin czyta swojej żonie Jeanne (Kristin Scott Thomas). Nagle trafiają na wypracowanie wyjątkowe.W tekście 16-letniego Claude`a jest coś  nieprzystojnie bezczelnego, ale też zdradzającego literackie zdolności.Nauczyciel zachęca ucznia by pisał dalej,zapewnia mu prywatne konsultacje.Wkrótce nietypowa przyjaźń wymyka się spod kontroli...Świetny film z doskonałym aktorstwem,specyficznym humorem,scenariuszem który miesza fikcję z rzeczywistością oraz perfekcyjną reżyserią Francois`a Ozona. Wielki hit który we Francji który obejrzało ponad milion osób.Warto,warto obejrzeć!Film trwa 101 min. Wstęp wolny.

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  tadeusztadeusz
  0
  Komedia dla ludzi wrażliwych ceniących sobie inteligentny humor z klimatem które posiada wyłącznie dobre kino francuskie... warto się wybrać... daje max 5/5
  (2015-04-25 12:38)
  tadeusztadeusz
  0
  10... za podsycanie erotyki francuskiej i czarny humor :) (2015-04-25 12:43)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy