UCIEKAŁ Z ŁUPEM I SPOWODOWAŁ WYPADEK

/ 2 komentarzy / 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: UCIEKAŁ Z ŁUPEM I SPOWODOWAŁ WYPADEK Wypadki sochaczew
+2

Ok. godz. 9.00 w Kożuszkach na Trasie K2 kierujący samochodem marki Fiat CC Tomasz M. lat 33 jadąc w kierunku Warszawy na skrzyżowaniu chcąc ominąć stojące na czerwonym świetle pojazdy, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w stojący na pasie skrętu w prawo samochód marki Ford Mondeo. W wyniku wypadku kierujacy Fiatem doznał urazów wewnętrznych i śmigłowcem został przewieziony do szpitala. Zaraz wyszło na jaw dlaczego kierowcy Fiata tak się spieszyło. Okazało się, że parę minut przed zdarzeniem drogowym Tomasz M. włamał się do jednego z garaży w Chrzczanowie skąd ukradł kosiarkę i radioodtwarzacz. Złodziej liczył, że na posesji nikogo nie ma. Czuł się bezkarnie. Jednak się przeliczył. Został zauważony przez właściciela, który wsiadł w swój samochód i zaczął gonić złodzieja.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

OliOli
0
kierowca CC jechał chyba od warszawy, skoro chwilę wczesniej skradł kosiarkę w chrzczanach?! Tam jest jeden pas skrętu w prawo - na ŻW.
swoją drogą to policjant kierujący tam ruchem w tym czasie mógłby utemperować swój język, bo nie szczędził krótkich i długich epitetów na kierowców, którzy niczemu winni tam przejeżdzali, az nie wypadało... (2008-10-22 23:29)
pmcpmc
0
głupota potrafi nawet zabic
ale koles mial troche szczescia
jak wydobrzeje to czeka go sprawa w sadzie
moze oduczy sie zlodziejstwa (2008-10-27 11:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy