Uczniowie z Brochowa dopingowali Legię Warszawa na meczu z Wisłą Kraków

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Uczniowie z Brochowa dopingowali Legię Warszawa na meczu z Wisłą Kraków Piłka nożna sochaczew

W niedzielę 12 marca 45 uczniów naszej szkoły brało udział w wydarzeniu sportowym jakim był mecz piłki nożnej. Legia Warszawa zagrała na swoim stadionie z Wisłą Kraków w meczu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Wybraliśmy się do Warszawy, aby razem z prawie 30 tysiącami kibiców zaśpiewać hymn Legii, obejrzeć mecz, usłyszeć, jak fani Legii kibicują swojej drużynie i razem z nimi przeżywać sukces, bowiem spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny Legii! Dopingowaliśmy drużynę Legii w walce o obronę mistrzowskiego tytułu.
Dla większości uczniów była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia przygoda z tak wielkim i emocjonującym widowiskiem sportowym. Uczniowie, cieszyli się, że wreszcie mogli na własne oczy zobaczyć to wspaniałe widowisko i poczuć wyjątkową atmosferę stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3.

Wyjazd na mecz udało się zorganizować dzięki programowi Kibicuj z Klasą, którego celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży piłki nożnej, wspieranie kulturalnym dopingiem swojej ulubionej drużyny oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych zespołów i ich kibiców.

Dziękujemy pomysłodawcom za umożliwienie nam udziału w tej akcji i z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd!.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy