Uczniowie z Gawłowa w plastyce, muzyce i poezji

Zdjęcia i foto: Uczniowie z Gawłowa w plastyce, muzyce i poezji Imprezy cykliczne sochaczew

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z twórczością artystyczną uczniów Szkoły Podstawowej w Gawłowie.


Wydarzenie będzie składać się z trzech odsłon. Pierwszą będzie wystawa prac plastycznych Zdzisława Chlebowskiego i jego podopiecznych, coraz częściej zdobywających nagrody na konkursach o różnej tematyce. Zobaczymy kilkadziesiąt prac malarskich i rysunków.


W drugiej części młodzież podzieli się z uczestnikami swoją twórczością poetycką. W szkole został ogłoszony konkurs na wiersz o dowolnej tematyce i jego wyniki oraz najciekawsze utwory poznamy w czasie spotkania.


Na zakończenie uczniowie zaprezentują fragmenty wyjątkowego przedstawienia „A kiedy babcia z dziadkiem przyjdą do nas na herbatkę”, składającego się z piosenek, które śpiewano w drugiej połowie XX wieku. Będą stylizacje z lat 60., 70. i 80., przeboje, które wszyscy znają i śpiewają i znakomita atmosfera.


Dla uczniów będzie to okazja do wyjścia ze swoją twórczością poza mury szkoły, a dla mieszkańców okolic możliwość spotkania się z nimi w innych niż zazwyczaj okolicznościach. Jak zawsze w czasie pałacowych imprez można będzie porozmawiać przy kawie, zakupić album „Gawłów. Czas i przestrzeń” i spotkać się z  członkami Fundacji.


Serdecznie zapraszamy 30 marca, w sobotę, o 17.00. Wstęp wolny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy