Udany debiut młodzieży na Mistrzostwach Polski w Rybniku

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: Udany debiut młodzieży na Mistrzostwach Polski w Rybniku Ratownictwo wodne sochaczew
+6

W dniach 14-15 Grudnia Pływalnia w Rybniku gościła najlepszych Ratowników Wodnych w kraju, oczywiście pojawili się tam też nasi młodzi Ratownicy Sochaczewskiego WOPR, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym sporcie. Mimo debiutu wzawodach tej rangi, i nie pełnej drużyny chłopców, w klasyfikacji drużynowej OPEN zajęliśmy bardzo dobre- 9 miejsce, zagłębiając się w klasyfikacje dowiadujemy się, że Drużyna dziewczyn zajęła 7 miejsce wśród Pań, a chłopcy- 15 w Mężczyznach.

Indywidualnie możemy wyróżnić zawodniczki: Alicje i Ole Ulickie, które zajęły 7 miejsca. Ola w kat. Junior młodszy na dystansach 50m. holowanie w płetwach oraz 50m holowanie manekina. Alicja w kat. Młodzik na dystansie 50m holowanie w płetwach. Trzeba zaznaczyć rezultat osiągnięty w sztafecie 4x50m z pasem w której bez podziału na kategorie nasz WOPR zajął 8 miejsce w składzie: Zuzanna Podrażka, Patrycja Ulicka, Alicja Ulicka, Aleksandra Ulicka. W składzie drużyny startowali również: Zuzanna Anyszewska, Mikołaj Komendarek, Maksymilian Farnkowski, Piotr Romanowski. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom za poprawione "życiówki". Za rok wrócimy szybsi i bogatsi w doświadczenie! Wyniki: http://omegatiming.pl/zawody/v-zimowe-mistrzostwa-polski-w-ratownictwie-wodnym-pod-patronatem-prezydenta-miasta-rybnika