Uderzyła samochodem w betonowy słup energetyczny

Zdjęcia i foto: Uderzyła samochodem w betonowy słup energetyczny  Wypadki sochaczew

9 stycznia, po godzinie 5.00 rano, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Cypriany (gmina Rybno). Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie.


Po dojeździe na miejsce i wstępnych ustaleniach stwierdzono, że kobieta kierująca pojazdem Nissan Micra zjechała z jezdni, po czym uderzyła w betonowy słup energetyczny. Na szczęście poszkodowana wysiadła z samochodu o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.


,,Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kierującej kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego oraz odłączeniu akumulatora. Przy pomocy detektora prądu w leżących na ziemi liniach elektrycznych stwierdzono obecność napięcia, w związku z czym na miejsce zdarzenia zadysponowano dodatkowo pogotowie energetyczne." - relacjonuje KP PSP w Sochaczewie 


źródło KP PSP w Sochaczewie 

zdjęcie: st. ogn. W. Kozłowski

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy