UKOŃCZENIE WAŻNYCH INWESTYCJI

/ 1 komentarzy / 17 zdjęć
Zdjęcia i foto: UKOŃCZENIE WAŻNYCH INWESTYCJI Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew
+12

W dniu 17 stycznia 2019 roku w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie miała miejsce wielka uroczystość. Otóż tego dnia nastąpiło uroczyste oddanie do użytku nowego sprzętu zakupionego dla Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Nowe urządzenia to między innymi koncentrator tlenu, laser, kuchnie elektryczno - gazowe, zmywarka i przede wszystkim winda.

Modernizacja winy w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie pozwoli na normalne funkcjonowanie placówki, ponieważ poprzednie urządzenie nie nadawało się do tak intensywnej eksploatacji, ciągłe awarie – przynajmniej raz w tygodniu – odcinały prawie 50 Mieszkańców zamieszkałych na piętrze od możliwości korzystania z sal i pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku. W takiej sytuacji posiłki należało donosić na górę, gdzie były spożywane w pokojach. Utrudniało to codzienne funkcjonowanie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich czy chodzikach. Awarie windy generowały koszty serwisu, który naprawiał urządzenie.

Dlatego też Mieszkańcy Domu, ja jako Dyrektor placówki jesteśmy dozgonnie wdzięczni wszystkim osobom które przyczyniły się do pozyskania funduszy na zakupy sprzętu dla Domu Pomocy Społecznej a w szczególności Panu Posłowi na Sejm RP VII Kadencji Panu Maciejowi Małeckiemu, Pani Staroście Sochaczewskiemu Pani Jolancie Gonta a także Panu Łukaszowi Gołębiowskiemu Radnemu Sejmiku Mazowieckiego. Wierzymy, że sprzęt ten posłuży nam przez wiele lat, usprawni codzienne funkcjonowanie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

david-mullerdavid-muller
0
Dobry dzień,

Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i szybkiej oferty pożyczki z banku lub prywatnego pożyczkodawcy? Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% rocznie. Odpowiedz nam, jeśli potrzebujesz pożyczki. Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: dm8780115@gmail.com (2019-01-20 06:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy