Ukradł markowe perfumy - 25-latek w rękach policji

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Ukradł markowe perfumy - 25-latek w rękach policji Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Policjanci z Sochaczewa ustalili sprawcę kradzieży dwóch opakowań markowych perfum w jednej z drogerii na terenie powiatu sochaczewskiego. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Policjanci przyjęli wczoraj zawiadomienie o kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie powiatu sochaczewskiego.  Z ustaleń wynikało, nieznany sprawca ukradł dwa opakowania markowych zapachów wartych kilkaset złotych. Sochaczewscy operacyjni szybko ustalili, że sprawcą jest 25–latek, który wchodził już w konflikt z prawem.

Jeszcze tego samego dnia podejrzany usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


KPP Sochaczew

zdj. poglądowe

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
niech sprawdzą te ""markowe"" perfumy czy oryginalne,niech przejrzą magazynek tego sklepu czy nie ma fałszywek,babcie na rynku mogą skontrolować to i tu dadzą radę ,sklepy nas robią w bambuko ze sprzedażą bubli,banki zdzierają skórę oprocentowaniem a tutaj GROZI MU 5 LAT POZBAWIENIA za flakoniki perfumowanej wody (2020-02-22 06:37)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy