Zaloguj się do konta

Ukradł paliwo za 20 tysięcy złotych

Redakcja
2019-02-11
Kradzieże, oszustwa, korupcja

Dziesięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który przywłaszczył kartę flotową  jednej z sochaczewskich firm transportowych. 


W listopadzie ubiegłego roku funkcjonariusze policji z Sochaczewa zostali poinformowani o sprawcy, który aż pięć razy zatankował paliwo z karty flotowej. Wartość strat to prawie 20 tys. złotych. 


Sprawą zajął się policjant z Posterunku Policji w Iłowie. Ustalił, iż sprawcą kradzieży jest mieszkaniec województwa łódzkiego, którego funkcjonariusze zatrzymali na terenie Głowna. Policjanci odnaleźli również pojazd, do którego mężczyzna tankował paliwo. 


Funkcjonariusze ustalili, iż 39-latek przywłaszczył kartę a tankowania paliwa dokonywał na terenie Łodzi. Użył pięciokrotnie karty flotowej narażając na straty prawie 20 tys. złotych. 

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania oraz pięciu kradzieży z włamaniem. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Sochaczew.

Opinie (1)

robroy

20 tys. za 5 razy to 4 tys litrów ,po plus minus 800 litrów jednorazowo,kolega transportowiec z zaprzyjaźnionej firmy? [2019-02-11 15:32]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc