Ukradł tablet i sprzedał go w lombardzie

Zdjęcia i foto: Ukradł tablet i sprzedał go w lombardzie  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Ukradł tablet i sprzedał go w lombardzie. 26-letni mieszkaniec powiatu płockiego usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 


14 lutego kryminalni zostali powiadomieni o kradzieży tabletu na szkodę jednego z mieszkańców Sochaczewa. Pokrzywdzony zgłosił, że nieznany sprawca zabrał urządzenie z otwartego samochodu.


,,Dwa dni później policjanci z wydziału kryminalnego pojechali na przeszukanie do jednego z domów na terenie gminy Teresin, gdzie przebywał 26 – letni mieszkaniec powiatu płockiego. Podczas wykonywanych czynności znaleźli kartę SIM należącą do pokrzywdzonego." - informuje KPP w Sochaczewie


Policjanci ustalili, że mężczyzna po dokonaniu kradzieży, sprzedał tablet w lombardzie. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy udało się odzyskać urządzenie i zwrócić je właścicielowi.


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie przedstawiono mu zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.źródło KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy