Ukradli alkohol i kilkadziesiąt opakowań czekolady

Zdjęcia i foto: Ukradli alkohol i kilkadziesiąt opakowań czekolady  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Ukradli kilkadziesiąt opakowań markowej czekolady i alkohol. Sprawcy przestępstwa usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Pod koniec stycznia, w jednym z marketów na Al. 600 – lecia dwaj nieznani sprawcy ukradli alkohol warty kilkaset złotych. Jednak mężczyźni na tym nie poprzestali i jeszcze tego samego dnia udali się do innego sklepu. Tym razem ich łupem padło duże, liczące kilkadziesiąt sztuk opakowanie markowej czekolady.


Policjanci rozpoczęli pracę nad ustaleniem sprawców. Do pierwszego zatrzymania doszło w marcu na terenie Błonia. Podejrzany 26 – latek warszawianin został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Przyznał się do popełnionych przestępstw.


Kryminalni pracowali cały czas nad zatrzymaniem drugiego sprawcy, którym okazał się 26 – letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. W ubiegłym tygodniu mężczyzna został zatrzymany na warszawskim Bemowie przez tamtejszych funkcjonariuszy. On również usłyszał dwa zarzuty kradzieży i przyznał się do popełnionych przestępstw.


Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.źródło KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy