Ukradli europalety – grozi im do 5 lat pozbawienia wolności

Zdjęcia i foto: Ukradli europalety – grozi im do 5 lat pozbawienia wolności Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież europalet. Proceder miał miejsce w jednym z magazynów na terenie powiatu sochaczewskiego. 


Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o magazynierze, który pracując w jednym z podmiotów na terenie powiatu sochaczewskiego może dopuszczać się kradzieży europalet. Podejrzany 41-latek został zatrzymany za kradzież około 300 sztuk europalet. Wartość towaru to kilka tysięcy złotych. 


Funkcjonariusze ustalili, iż zatrzymany wraz z 33-letnim wspólnikiem załadowali kontener samochodu ciężarowego paletami, następnie miał on być zabrany przez kierowcę, który również miał brać udział w tym zdarzeniu. Ustalono, iż było to 319 sztuk europalet. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przygotowali palety do sprzedaży. Udało się odzyskać towar. 


Funkcjonariusze ustalili, iż nie była to pierwsza partia palet przygotowana do sprzedaży. Takich kradzieży było więcej i trwały około 1,5 roku. Sprawa nadal pozostaje w toku rozwiązywania. 


Sprawcy będą odpowiadać za przestępstwo, które zaplanowali oraz wykonywali w porozumieniu. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.  


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy