Ukradli konsolę z biblioteki, odpowiedzą przed sądem rodzinnym

Zdjęcia i foto: Ukradli konsolę z biblioteki, odpowiedzą przed sądem rodzinnym Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Policjanci Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego sochaczewskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mieszkańców gminy Rybno podejrzewanych o kradzież konsoli muzycznej z biblioteki. Sprawcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 

Kilka dni temu w bibliotece w gminie Rybno doszło do kradzieży konsoli muzycznej. Nad sprawą pracowali operacyjni z sochaczewskiej komendy. W trakcie wykonywanych czynności ustalili, że za przestępstwo są odpowiedzialni dwaj młodzi mieszkańcy tej gminy. Sprawcy w wieku 16 i 17 lat zostali zatrzymani i doprowadzeni do sochaczewskiej komendy.

W trakcie przeszukania znaleziono skradzioną konsolę. Obydwa usłyszeli zarzut kradzieży i przyznali się do popełnienia przestępstwa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, osoba która ukończyła 17 rok życia, odpowiada za przestępstwa jak osoba dorosła. Siedemnastolatek zatrzymany przez sochaczewskich policjantów w chwili popełnienia czynu zabronionego miał jeszcze 16 lat. Obydwaj będą odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy