Ukradli sprzęt o wartości prawie 8,5 tys. zł

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ukradli sprzęt o wartości prawie 8,5 tys. zł  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzanych o kradzież elektronarzędzi wartych prawie 8,5 tys. złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w gminie Brochów. Sprzęt warty blisko 8,5 tys. złotych został skradziony z garażu mieszczącego się na posesji zgłaszającego.


Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali do sprawy dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzanych o to przestępstwo. Podczas przeszukania domu jednego z nich, mundurowi znaleźli amfetaminę.


Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży, której dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Jeden z zatrzymanych mężczyzn będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających.


Część skradzionych elektronarzędzi jest już w komendzie i zostanie zwrócona właścicielowi. Trwają czynności zmierzające do odzyskania reszty sprzętu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy