Ukrył pieniądze w zamrażarce

Zdjęcia i foto: Ukrył pieniądze w zamrażarce  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Do niecodziennego znaleziska doszło na jednej z sochaczewskich ulic. Nastoletni chłopcy jadąc rowerami, natrafili na paczkę po chipsach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż z paczki wysunęły się banknoty. 


Do zdarzenia doszło na ulicy Traugutta pod koniec września. W momencie gdy jeden z chłopców najechał na leżącą paczkę po chipsach wysunęły się z niej pieniądze. W chwili, gdy nastolatkowie przyglądali się odkryciu zatrzymał się samochodem osobowym mężczyzna, który poprosił o oddanie pieniędzy. Chciał również aby nie informować o zdarzeniu funkcjonariuszy policji. Czynności policji, po zeznaniach kobiety, która zapamiętała numery rejestracyjne auta, doprowadziły do mężczyzny. Okazał się nim 34-latek. Przeszukanie mieszkania mężczyzny, przyniosło skutek w postaci odnalezienia gotówki ukrytej w zamrażarce. Mężczyzna przyznał się do przywłaszczenia gotówki. Został on zatrzymany oraz trafił do policyjnego aresztu. 


Do sochaczewskiej komendy zgłosił się także właściciel gotówki. Okazał się nim 82-letni mężczyzna, który mógł stracić oszczędności życia. Podał on funkcjonariuszom dokładną sumę oraz okoliczności w jakich stracił pieniądze. Policjanci zwrócili zgubioną gotówkę.  


34-latkowi przedstawiono zarzut przywłaszczenia gotówki na szkodę 82-letniego mężczyzny. Grozi mu teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

 



5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy