Ulica Jazłowieckich - przebudowa rusza 28 maja

Zdjęcia i foto: Ulica Jazłowieckich - przebudowa rusza 28 maja  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

28 maja rozpoczyna się przebudowa ulicy Ułanów Jazłowieckich. Prace rozpoczną się od ulicy 1 Maja.  


Jak zapowiada wykonawca remontu ulicy Ułanów Jazłowieckich rozpocznie prace 28 maja. Przebudowa w pierwszych dniach będzie dotyczyć ułożenia kanalizacji deszczowej przy ulicy 1 Maja w okolicy zakładu pogrzebowego Haron. Przede wszystkim utrudnień będzie można się spodziewać na chodniku dla pieszych i częściowo ulicy 1 Maja.  


Jak informuje ratusz - obydwa pasy jezdni ul. 1 Maja pozostaną otwarte, ale jadąc od strony nowej komendy policji trzeba będzie nieco zwolnić, zachować szczególną ostrożność, być może przepuścić pojazdy jadące z przeciwka. 


Kierowcy korzystający z miejsc parkingowych przy Ułanów Jazłowieckich proszeni są o zabranie aut do wieczora 27 maja. 


Nowa nawierzchnia będzie wykonana z kostki betonowej. Przebudowie ulegnie 130 metrów ulicy, która będzie miała 5 m szerokości. Od strony policji do dyspozycji pieszych powstanie chodnik o szerokości od 2 do 2,9 metra, natomiast dla kierowców przewidziano 19 miejsc parkingowych, które mają być umieszczone pomiędzy rosnącymi tam drzewami. 


Firma wykona odwodnienie ulicy oraz remont wjazdów na posesje.  


Ulica będzie przeznaczona przede wszystkim do ruchu pieszych, będzie informował o tym znak "Strefa zamieszkania". Kierowcy będą musieli stosować się do ograniczenia prędkości do 20km/h. 


Źródło UM Sochaczew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy