Ulica Spartańska - fatalny stan drogi

Zdjęcia i foto: Ulica Spartańska - fatalny stan drogi Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Wiele cierpliwości oraz odwagi powinny mieć firmy znajdujące się na ulicy Spartańskiej. Nazwa wskazuje na trudności w przeprawie jakie mają wszyscy kierowcy korzystający z tej ulicy. Muszą pokonywać przy każdej wizycie w swojej firmie slalom z dziur w jezdni.


Ulica Spartańska to w większości droga użytkowana przez osoby pracujące w znajdujących się tam firmach, a jest ich sporo. Główną część stanowią przedsiębiorstwa z autami dostawczymi. Jednocześnie przy tej samej ulicy znajduje się jeden z największych w naszym regionie dostawców części samochodowych. I to z pewnością chwalą sobie wszyscy właściciele samochodów, szczególnie Ci, którzy są zmuszeni do codziennego korzystania z tej drogi. 


Dostaliśmy informację od jednego z użytkowników tej drogi - Tak dba się o przedsiębiorców w mieście. Przejazd przez tą ulicę to codzienna katorga i strach o samochód. 


Sygnalizujemy temat i mamy nadzieję, iż ulica trafi szybko do programu "Drogi zamiast błota". Z ulicy Spartańskiej korzystają nie tylko właściciele oraz pracownicy firmy ale także ich klienci oraz interesanci. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy