Ulica Ułanów Jazłowieckich - czy będzie nowa nawierzchnia?

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Ulica Ułanów Jazłowieckich - czy będzie nowa nawierzchnia?  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Ulica Ułanów Jazłowieckich to jedna z niewielu dróg, które w ścisłym centrum miasta pozostaje bez nowej nawierzchni. Zarządcą tej ulicy jest ratusz, który planuje wykonanie przebudowy. 


Ulica Ułanów Jazłowieckich to droga znajdująca się przy nowo powstałym budynku Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Ratusz ma przygotowaną dokumentację projektową przebudowy ulicy. W związku z prowadzoną budową obiektu policji urząd miasta czekał na zakończenie inwestycji. Prowadzone prace to ruch pojazdów budowy, zatem wykonanie nowej nawierzchni ulicy niosłoby ze sobą pewną obawę o stan drogi po zakończonej inwestycji. 


Jak mówi burmistrz miasta Piotr Osiecki - Ulica znajduje się w centrum miasta, dodatkowo jest to ważny punkt komunikacyjny. Ulica będzie dwukierunkowa, dodatkowo znajdą się tam miejsca parkingowe, nowe oświetlenie oraz ciąg pieszych. Mamy wygospodarowane środki na modernizację. Będziemy ogłaszać przetarg i wyłonimy wykonawcę. Ta ulica jest traktowana jako priorytet, ponieważ jest łącznikiem ulic 1 Maja oraz Piłsudskiego.


Ostateczny termin wykonania prac nie jest jeszcze znany. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
ta ""ulica"" powinna być jednokierunkowa,zakaz wjazdu od !-go Maja ,o remont prosi się o ul. Grabskiego,dawniej Świerczewskiego,wyłożona trylinkami w latach chyba 60,aż prosi się o zerwanie tych klocków betonowych,wyrównaniw i położenie nowej podsypki i PONOWNE UŁOŻENIE Z TRYLINEK,historia,przecież Tam do pracy dojeżdżają setki naszych kochanych urzędników i biórw z -U. Miasta,-U. Skarbowego i okolicznych firm,nie dziękujcie (2019-12-23 16:03)
pawel-duplickipawel-duplicki
0
(2019-12-23 22:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy