Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Rybnie  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

2 września to wyjątkowy czas dla wszystkich uczniów. Po wakacyjnej przerwie powrót do szkoły to czas nowych nadziei i wyzwań. Szczególnie ważny był w Rybnie. Do wyremontowanych sal i bezpiecznej szkoły powrócili uczniowie rybnowskiej szkoły. 


Uroczyste rozpoczęcie roku to zawsze wyjątkowy czas w życiu każdego ucznia. W Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie 2 września zabrzmiał pierwszy dzwonek, inaugurujący nowy rok szkolny 2019-2020. Podczas tej uroczystości obecny był Wójt Gminy Rybno Damian Jaworski - Uczniom życzę rozwijania swoich pasji, talentów, zainteresowań, bardzo dobrych wyników w nauce oraz wiary we własne możliwości. Nauczycielom, pracownikom oświaty zaś życzę dużo zdrowia, cierpliwości oraz dalszych sukcesów zawodowych.


Uczniowie po przeprowadzonych w wakacje remontach sal czy gabinetu dentystycznego będą z pewnością czuć się wygodnie. Budynek szkoły to także tegoroczny remont dachu oraz poprawa bezpieczeństwa poprzez zainstalowanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy