Urodziny Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli

Zdjęcia i foto: Urodziny Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli Historia i tradycja sochaczew

Na wyjątkowe wydarzenie zaprasza Muzeum Domu Urodzenia Fryderyka Chopina. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wziąć udział w rozmowach o filozofii czasów Chopina, grze terenowej czy też muzyce na żywo. 


Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Na wydarzenie składają się gra terenowa, prelekcje dotyczące filozofii czasów Chopina i jej związki ze sztuką oraz muzyka na żywo. Spotkanie odbędzie się 20 lutego. 


Spotkanie dedykowane jest dla uczniów powyżej 14 roku życia. Program spotkania to od godziny 10.00 do 11.00 zapoznanie z kulturą nowożytną i jej cechach w sztuce i twórczości poprzez filozofię czasów w których żył Fryderyk Chopin. 

11.00 do 13.00 odbędą się gry terenowe pt. Wielcy Romantycy. Będzie to zadanie połączone ze zwiedzaniem Domu Urodzenia Chopina. Tutaj uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z treścią muzyki, historii, literatury oraz sztuki podczas zadań wykonywanych na terenie parku oraz dworku.


Od 13.00 do 14.00 organizatorzy przewidują przerwę, natomiast o 14.00 goście będą mogli wysłuchać wykładu podczas którego Weronika Chodakowska wykona Sonatę h-moll op.58. 


W sprawie rezerwacji miejsc należy kontaktować się pod adresem mailowym: mkazur@nifc.pl bądź pod numerem telefonu 664 413 511.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy