Urszula Pawlak – szanujemy historię, patrzymy w przyszłość

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Urszula Pawlak – szanujemy historię, patrzymy w przyszłość Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Jestem przekonana, że wszyscy sochaczewianie myślą z wielkim szacunkiem o przeszłości naszego miasta. Ta niezwykle ważna perspektywa nie może zastępować nam myślenia o mieście w kategoriach tu i teraz. W mojej ocenie cztery lata kadencji obecnego burmistrza Piotra Osieckiego były próbą odwrócenia uwagi mieszkańców miasta od teraźniejszości i przyszłości miasta na rzecz rozpamiętywania historii.

Działające na terenie miasta (i całej Polski) sochaczewskie organizacje społeczne zajmujące się kultywowaniem historii, opieką i przywracaniem świetności zabytków oraz rekonstrukcjami historycznymi znakomicie wywiązują się ze swojej roli i zasługują na wsparcie Urzędu Miejskiego. 

Ale pamięć historyczna nie zastąpi wyremontowanych dróg i chodników, po których można swobodnie przejechać  wózkiem. Nie zastąpi stabilności finansowej miasta, za którą idą niższe podatki i opłaty dla mieszkańców. 

Historia może nam pomóc wtedy, kiedy działamy dzisiaj i planujemy na przyszłość. 

Inne plany i pomysły dla Sochaczewa znajdziecie Państwo w załączonym materiale. 

NA DOLE STRONY - PLIK W FORMACIE PDF

Będzie on kolportowany na terenie całego miasta.

Zachęcam Państwa do szczegółowego zapoznania się z nim, zgłaszania do niego uwagi i wniosków. Jego elementy będą rozwijane w kolejnych dniach kampanii wyborczej na www.e-Sochaczew.pl. na naszych profilach na Facebook’u oraz na stronie 

www.urszulapawlak.pl

Urszula Pawlak

Kandydatka na burmistrza Sochaczewa

KWW „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy