Urszula Pawlak - SPOT WYBORCZY - najpewniejsza kandydatka na burmistrza!

/ 15 komentarzy
Zdjęcia i foto: Urszula Pawlak - SPOT WYBORCZY - najpewniejsza kandydatka na burmistrza! Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Szanowni Państwo,

kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę. Przez ostatnie dwa miesiące staraliśmy się pokazać Państwu jak największą ilość kandydatów "Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew" do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. Pozwolę sobie wyrazić ogromne zadowolenie, że w naszym stowarzyszeniu udało nam się zgromadzić tak zaangażowanych, oddanych sprawie Sochaczewa ludzi - młodych i tych trochę starszych. Wykształconych i doświadczonych. Profesjonalistów w swoich dziedzinach, a także osób, które odniosły już duże sukcesy działając w samorządzie. Waszych sąsiadów, których spotykacie codziennie na ulicach miasta i powiatowych drogach. 

W ten długi weekend, ostatni weekend przed wyborami, chcę zaprosić Państwa do obejrzenia mojego spotu, podziękować za dotychczasowe wsparcie i jeszcze raz poprosić o Państwa poparcie dla mnie i dla wszystkich kandydatów "Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew". 
Zapraszam również do zapoznania się z naszym programem (dokument w pdf. na samym dole) oraz do odwiedzenia strony: www.urszulapawlak.pl


Urszula Pawlak 

Kandydatka na burmistrza 

Kandydatka do Rady Powiatu

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew 5
Oceń
(6 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (15)

JUTEXJUTEX
0
POWODZENIA! (2014-11-08 10:03)
matka polkamatka polka
0
POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI Z CAŁĄ RODZINĄ I WIELOMA PRZYJACIÓŁMI. MÓJ DODATKOWY ZMYSŁ PODPOWIADA MI ŻE WYGRANA W WYBORACH BĘDZIE SUKCESEM DLA CAŁEGO SOCHACZEWA. DRODZY WYBORCY CZAS NA URSZULĘ PAWLAK. (2014-11-08 11:29)
Gosia1Gosia1
0
Wierzę, że mieszkańcy Sochaczewa są mądrymi ludźmi i odróżnią demagogię, którą karmią nas Panowie kandydujący na fotel Burmistrza. Na tle Panów Urszula Pawlak wyróżnia się wrażliwość, delikatność, kulturą osobistą a jednocześnie przy bliższym spotkaniu wyłania się kobieta zdecydowana, posiadająca wiedzę, doświadczenie i wbrew wrzucanych opinii jest skuteczna w negocjacjach. Nie przypadkowo jest dyrektorem Wydziału Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Jednostka wdraża, co roku kilkaset programów, nie tylko tzw. „twardych”, inwestycyjnych, drogowych, ale też wiele „miękkich” związanych z edukacją, szkoleniami czy profilaktyką prozdrowotną. I dlatego uwazam,że Urszula Pawlak jest najlepszą kandydatką na Urząd Burmistrza Miasta Sochaczew. Czas na kobietę. Czas na Urszulę Pawlak. (2014-11-08 15:38)
Gosia1Gosia1
0
Sprostowanie

Sprostowanie -winno być : jest Głównym specjalistą w wydziale Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych.
(2014-11-08 16:25)
GąsiorGąsior
0
Ula jest naturalną, sympatyczną, ale również niezwykle stanowczą osobą. Świetnie sprawdza się w negocjacjach. Dobrze napisane wyżej! (2014-11-08 17:08)
JorikJorik
0
Bardzo podoba mi się spot. Sięga istoty rzeczy, istoty roli burmistrza, istoty naszego miasta i jego przyszłości, istoty tego, jak jest. Pani Urszulo, jest Pani jedynym kandydatem (wiem, Pani woli - kandydatką), który wzbudza moje zaufanie. Mówi Pani ciepło i do rzeczy. Mam nadzieję, że się Pani uda, raz, zostać burmistrzem, dwa, odbudować dialog z mieszkańcami i w końcu zadbać o Sochaczew. (2014-11-08 17:08)
mopsekomopseko
0
Wierzę głęboko , że kiedy Pani wygra te wybory to natychmiast zakończą się wojny i wojenki z powiatem i innymi organizacjami , które wywołał Osiecki .I zacznie się odbudowa tego miasta pod każdym względem , a młodzi ludzie zaczną się tu osiedlać .Zyczymy Pani tego z całego serca. (2014-11-09 09:01)
matka polkamatka polka
0
Wygrana Pani Urszuli Pawlak w wyborach oznacza dla nas spokój w mieście. Dla młodych szansa do przyłączenia się do odbudowy tego co straciliśmy. Mieszkańcy mają szczęście , że istnieją takie osoby, które chcą odbudować zaufanie do władz samorządowych. Nie zmarnujmy tego i pomóżmy sobie.
(2014-11-09 11:47)
bandarbandar
0
mopseko-
nie jestem przekonany czy wojenki wywoływał Osiecki. Czasem odpowiednio reagował na decyzje p. Ciury. Po wyborze pani Pawlak, wojenki się skończą. Ta Pani jest z PZS "po słowie". (2014-11-09 16:07)
Gosia1Gosia1
0
bandar
i oczywiście na tych zaręczynach Ty byłeś.No gratuluje........ (2014-11-09 17:35)
stawik12stawik12
0
bandar poczekamy i zobaczymy kto miał rację. Osiecki to mistrz w kopaniu , podgryzaniu i wywoływaniu niezdrowych sensacji . Ja go znam , Osiecki kieruje się nie merytoryką dla dobra miasta a wywoływanie wojen . Nie ulega wątpliwości , że jego celem był powiat , ale chłopina się przeliczył . Czekamy na wybory niech ludzie osądzą a potem prokuratura. (2014-11-09 18:34)
kacperskyykacperskyy
0
dobrze zmontowany material, szczere przeslanie... trzymam kciuki pani urszulo. rodzina i ja glosujemy na pewno na pania (2014-11-09 20:28)
bandarbandar
0
Gosiu-
nie byłem na zrękowinach, bo to było spotkanie w gronie najbliższych. I na weselu też nie będę, bo nie należę do rodziny, ani do przyjaciół. Jeśli do ślubu w ogóle dojdzie. Różnie to przecież bywa w aranżowanych związkach. Swatane, nie kochane. Bywają związki, które cementuje tylko jakiś wspólny interes. (2014-11-09 21:49)
Gosia1Gosia1
0
bondar:
nie będę wchodzic w dalszą polemikę, bo nie oto chodzi. Przypomina mi to rozmowę kilku osób:
"........ ona ma trzy lata do matury, podchodzi trzecia i pyta- jedziecie na Mazury ? "
Mam zasadę, nie opowiadam publicznie nigdy o czymś, czego nie słyszałam na własne uszy i nie widziałam na własne oczy.
Pozdrawiam.

(2014-11-10 10:06)
RotorRotor
0
Niezwykle trafna diagnoza problemów trapiących Sochaczew. Ale i nadzieja na lepsze kierowanie sprawami miasta. Przekonuje mnie Pani do swojego programu Pani Urszulo. Bardzo fajny materiał, krótko i na temat. (2014-11-10 18:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy