Urząd Gminy Sochaczew na e-Sochaczew.pl

Urząd Gminy Sochaczew jest kolejnym samorządem, który dsyponuje własną stroną internetową w portalu e-Sochaczew.pl. Adres witryny to www.gmina.e-Sochaczew.pl. To ukłon w stronę mieszkańców, a jednocześnie Internatuów, którzy od teraz znajdą wszystkie niezbędne informacje o gminie, nie ruszając się z domu.

Kilkumiesięczne prace nad budową strony przyniosły efekt. Witryna jest zbiorem najważniejszych informacji o gminie. Zainteresowani dowiedzą się ze strony o historii gminy, poznają jej władze i strukturę urzędu. Nie brakuje tu również aktualności z życia instytucji, informacji o dostępnych drogach uzyskania pomocy z opieki społecznej.

Kolejnym udogodnieniem są zakładki zawierające szczegóły związane z wymianą dowodu osobistego, zmianą meldunku czy wzory wniosków dotyczących wycinki drzew, decyzji środowiskowej czy ustalenia warunków zabudowy. Coś dla siebie znajdą tu również organizacje pozarządowe – ogłoszenia o otwartych konkursach ofert czy wzory druków, np. oferty na relizację zadania publicznego. “Zwykli” mieszkańcy dowiedzą się natomiast o wysości podatków i opłat lokalnych na dany rok.
Uzupełnieniem strony jest oczywiście BIP, a także linki do różnego rodzaju instytucji oraz niezbędne dane kontaktowe.
Zapraszamy do lektury strony www.gmina.e-Sochaczew.pl!

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy