Zaloguj się do konta

Uszkodził lusterka w pięciu autach zaparkowanych w centrum miasta

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2020-06-22
Kradzieże, oszustwa, korupcja

W sobotnią noc uszkodził lusterka w pięciu pojazdach zaparkowanych przy ul. Narutowicza i Batorego w Sochaczewie. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za popełniony czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


W nocy z 19 na 20 czerwca, policjanci dostali zgłoszenie, że kilka osób idzie ulicą Narutowicza i niszczy lusterka w zaparkowanych pojazdach. Na miejsce natychmiast ruszyli policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego. Chwilę później zauważyli trzech mężczyzn, którzy pasowali do opisu podanego przez zgłaszającego, którego lusterko w aucie również zostało uszkodzone.  


Mężczyźni to mieszkańcy Sochaczewa i Łodzi. Mają 35 lat. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że sprawcą jest 35 – letni mieszkaniec Sochaczewa.  Usłyszał zarzut uszkodzenia lusterek w pięciu samochodach zaparkowanych na ul. Narutowicza i ul. Batorego. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 


mł. asp. A. Dzik

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc