Uszkodził siekierą pojazd - grozi mu 10 lat więzienia

Zdjęcia i foto: Uszkodził siekierą pojazd  - grozi mu 10 lat więzienia Narkotyki, alkohol sochaczew

Sochaczewscy funkcjonariusze zatrzymali 37-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków oraz prawdopodobnie uszkodził pojazd na jednym z sochaczewskich osiedli. 


Do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia pojazdu marki Audi. Funkcjonariusze z referatu operacyjno - rozpoznawczego w trakcie podjętych działań ustalili, iż podejrzanym jest 37-latek z Sochaczewa. Dodatkowo, istniało przypuszczenie, iż posiada on znaczne ilości narkotyków. Do zatrzymania mężczyzny doszło w pościgu pieszym na jednym z osiedli miasta. W lokalu zamieszkiwanym przez podejrzanego, policjanci zabezpieczyli prawie 30 gramów amfetaminy oraz marihuanę. W mieszkaniu znajdował się również trzonek od siekiery, którym być może mężczyzna uszkodził dach samochodu. 


Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka oraz trafił on do aresztu. Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie przedstawiła mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków a także uszkodzenia mienia. Mężczyzna będzie znajdował się pod dozorem policyjnym. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

Źródło KPP Sochaczew.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy