Uwaga: czasowe zmiany w rozkładzie PKP, część pociągów odwołana

Zdjęcia i foto: Uwaga: czasowe zmiany w rozkładzie PKP, część pociągów odwołana Komunikacja publiczna sochaczew

Polskie Koleje Mazowieckie informują, że od 16 października zacznie obowiązywać zmieniony rozkład jazdy. Najważniejsze zmiany dotyczą m. in. linii nr 3 Warszawa – Łowicz, czyli są istotne również dla sochaczewian dojeżdżających do stolicy pociągiem.

 

Oto pełna informacja podana przez rzecznik prasową „Kolei Mazowieckich – KM” Donatę Nowakowskę odnośnie zmian na linii nr 3 Warszawa – Łowicz:

- w okresie od 18 do 30 października wystąpią utrudnienia w ruchu pociągów ze względu na remont wiaduktu pomiędzy Warszawą Włochy a Gołąbki;

- w dniach 4 listopada od godz. 20.00 do 7 listopada do godz. 4.00 oraz od 18 listopada od godz. 20.00 do 21 listopada do godz. 4.00 będzie zamknięty jeden tor na odcinku Błonie - Ożarów Mazowiecki;

-  w dniach 25 listopada od godz. 22.00 do 28 listopada do godz. 4.00 oraz od 2 grudnia od godz. 22.00 do 5 grudnia do godz. 4.00 zamknięty będzie odcinek Sochaczew - Teresin Niepokalanów.

W związku z ww. zamknięciami część pociągów została odwołana, część zmieniła godziny kursowania.

 

Jak informuje PKP, sytuacja taka podyktowana będzie pracami modernizacyjnymi, jakie należy wykonać w celu poprawy jakości kolejowej infrastruktury. Szczegółowy rozkład jazdy dla wszystkich linii znajduje się w zakładce Tabele rozkładu jazdy na stronie www.mazowieckie.com.pl. Informacje o rozkładzie są dostępne także pod numerem call center 22 364 44 44.

 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy