Zaloguj się do konta

Uwaga kierowcy. Nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu

Redakcja
2019-09-04
Wiadomości z UM
Przed nami wydarzenia związane z obchodami 80. rocznicy Bitwy nad Bzurą. W związku z ceremonią pogrzebową majora Feliksa Kozubowskiego oraz piknikiem VII Wieków Historii na terenie Sochaczewa okresowo wystąpią zmiany w organizacji ruchu.

Już w najbliższy piątek odbędzie się ceremonia pogrzebowa majora Feliksa Kozubowskiego oraz dwóch nieznanych żołnierzy poległych w Bitwie nad Bzurą. O 10.00 odbędzie się msza święta, a po niej kondukt żałobny przejdzie ulicami Warszawską i Traugutta na cmentarz parafialny, gdzie nastąpi złożenie trumien do grobu, poświęcenie mogił, modlitwa za poległych i salwa honorowa. Tego dnia w godzinach przedpołudniowych kierowcy proszeni są o nie parkowanie swoich aut przy ul. Wyszyńskiego, na parkingu przed budynkiem muzeum oraz na odcinku ulicy Traugutta – między ulicą Cmentarną a bramą cmentarza parafialnego oraz zabranie samochodów z tych miejsc do godziny 7.00 rano.

Kolejne wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 8 września na terenie pól czerwonkowskich. Tego dnia o godz. 14.00 rozpocznie się piknik VII Wieków Historii, a o godz 17.30 odbędzie się rekonstrukcja historyczna przypominająca obronę Sochaczewa we wrześniu 1939 roku. 

W związku z tym kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i nastawić na czasową zmianę organizacji ruchu. Odcinek od ul. Piłsudskiego do skrętu w lewo, w ul. Kusocińskiego, będzie jednokierunkowy. Ruch ma się odbywać tylko lewym pasem jezdni (od strony basenu Orka). Z kolei od strony obwodnicy ruch na ul. Olimpijskiej pozostanie dwukierunkowy, lecz na wysokości ulicy Kusocińskiego znajdzie się znak nakazu skrętu w prawo.


(źródło UM Sochaczew)

M.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc