Uwaga - nie działają urzędowe systemy informatyczne

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Uwaga - nie działają urzędowe systemy informatyczne Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o awarii informatycznej systemów. Nie wiadomo co jest przyczyną problemu i jak długo potrwa. Trwają prace nad usunięciem awarii.

Jak wygląda to na sochaczewskim gruncie i co oznacza dla mieszkańca?
Systemy są zablokowane na platformie bazy pesel, bazy dowodów osobistych, aktów stanu cywilnego a także systemu CEPIK. Dziś nie wybierajmy się zatem do Urzędu Miasta po załatwienie aktów w wydziale stanu cywlinego czy wyrobienie dowodu. Sochaczewski Wydział Komunikacji również ma problemy. Nie zarejestrujemy dziś auta ani też nie dokonamy żadnej czynności związanej z pracą na platformie cyfrowej i bazie danych. Do pracy nad problemem Ministerstwo powołało sztab kryzysowy. Interesanci urzędów muszą uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja : wszelkie niedogodności zostały usunięte i z powodzeniem można już korzystać z usług urzędów. 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
jak się zatrudnia takich Misiewiczów (po mieczu albo po mietle) to się ma !,kuźwa ,mechanik mnie nie wypuści z przeglądu bo ręczny nie chwyta,a dopuszczją takie badziewie (w ZUS) i tutaj,bo SYSTEM)Qrwa nie działA,TO NIE SYSTEM TYLKO INFORMATOŁKI !!, kasjerka w Biedrze się pomyli i oddaje a tu?tylko kasjerka odda 50 zł a taki informatołek musiałby oddać kilkadziuesiąt tysięcy,ale---ciotki brata szwagra syn ma etat i musi mieć (2018-06-12 15:41)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy