Zaloguj się do konta

Uwaga! Oszuści podjęli kolejną próbę wyłudzenia pieniędzy

Redakcja
2020-02-11
Kradzieże, oszustwa, korupcja

Oszuści nadal nie odpuszczają. Dosłownie godzinę temu sochaczewska policja poinformowała o kolejnej próbie wyłudzenia pieniędzy. 


,,Uwaga! Oszuści podjęli kolejną próbę wyłudzenia pieniędzy! Jeżeli odbierzecie telefon i ktoś będzie próbował nakłonić was do wydania gotówki, należy zakończyć rozmowę. Oszuści mogą podszywać się pod funkcjonariuszy i pracowników instytucji państwowych, a także członków rodziny. Bądź czujny!" - apeluje sochaczewska policja


Przypominamy!

Policja nigdy nie informuje osób postronnych o podejmowanych działaniach, a szczególnie o tajnych akcjach. Nigdy nie odbierają i nie przekazują pieniędzy. Jeśli odbierzemy telefon i nasz rozmówca będzie przedstawiał się jako np. funkcjonariusz czy inny pracownik instytucji i pojawi się temat związany z koniecznością przekazania przez nas na jakikolwiek cel pieniędzy, natychmiast dzwońmy pod nr 997, czy 112 po prawdziwych policjantów. Każda informacja o wypadku członka rodziny powinna być zweryfikowana. Nie działaj pochopnie i zadzwoń z do najbliższych. W tym celu skorzystajmy najlepiej z innego aparatu telefonicznego np. od sąsiada. Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc