V Bieg Chopina wyniki, zdjęcia

Zdjęcia i foto: V Bieg Chopina wyniki, zdjęcia Biegi sochaczew

V Bieg Chopina

304 zawodników, wzięło udział w V Biegu Chopina, który odbył się 14 czerwca (sobota) na terenie należącym do MOSiR Sochaczew - na boisku KS Bzura Chodaków.

Wydarzenie biegowe, do tego ten mały jubileusz przyciągnął dzieci te najmniejsze biorące udział w najkrótszym biegu na ok 100 metrów. Pobiegli w specjalnie przygotowanych na ten bieg koszulkach wraz z nimi pobiegł, Burmistrz Miasta Sochaczew. W tym biegu każde dziecko, było nagrodzone tak samo - wszystkie dzieci zostały wyróżnione identycznie - w zamian otrzymały coś słodkiego i darmowe wejściówki do ""Bajlandi" - Naszego jednego z partnerów biegu.

W pozostałych biegach prowadzona była już klasyfikacja trzech najlepszych zawodników/zawodniczek, otrzymywali dodatkowe upominki, a każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal. Po biegu na każdego uczestnika czekała smaczna grochówka.

Organizatorami V Biegu Chopina byli:

Burmistrz Miasta Sochaczew, Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Rodzina Szkół Chopinowskich", Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i nasze stowarzyszenie KM "AKTYWNI" Sochaczew. 

Natomiast patronat honorowy nad imprezą sprawowali: 

Wojewoda Mazowiecki, Mazowiecki Kurator Oświaty, Wójt Gminy Sochaczew, MOSiR Sochaczew.

Patronat medialny:

Sochaczew.pl, Ziemia Sochaczewska, Echo Powiatu, E-Sochaczew.pl, Radio Fama, Radio Victoria.

Naszymi Partnerami byli:

MARS Polska, Bakoma, Bajlandia, ZHP, Cukiernia Lukrecja, Piekarnia Państwa Kaczmarek, Policja Sochaczew, Państwowa Straż Pożarna Sochaczew.

Klub Maratończyka "AKTYWNI" Sochaczew chciałby podziękować swoim współorganizatorom za prace i serce które włożyli w zorganizowanie Biegu Chopina.

W ich imieniu jak i własnym, chcemy serdecznie podziękować Naszym Partnerom za okazana pomoc, dzięki którym zawody nabrały dodatkowych kolorów, a na ustach dzieci, młodzieży i osób dorosłych pojawiał się uśmiech... Dziękujemy.

Dziękujemy lokalnym mediom, podziękowania kierujemy do wolontariuszy - za poświęcony czas i dla "AKTYWNYCH" mocno zaangażowanych w organizacje i przebieg zawodów.
Wszystkim tym, którzy przyczynili się w organizacje V Biegu Chopina - serdecznie raz jeszcze Dziękujemy. Fot. O.Pietrzak - http://brinodille.blogspot.com/2014/06/bieg-chopina-2014-sochaczew.html


Wyniki V Biegów Chopina -14.06.2014r.

W biegu dziewcząt i chłopców ur. w 2007 i młodszych (ok 100 metrów), nie była prowadzona klasyfikacja, zwyciężcą było każde dziecko biorące udział - wystartowało 37 zawodniczek/zawodników.

Bieg Dziewcząt (rocznik 2006, 2005) - ok 400 metrów

1. Julia Jasińska - SP Śladów
2. Malwina Dębinska - SP 4 Sochaczew
3. Natalka Chojnacka -SP4 Sochaczew
4. Eliza Baranowska - SP Sanniki
5. Amelia Michalak -SP4 Sochaczew
6. Kinga Wasiota - SP Gole
7. Agata Bylicka - SP 4 Sochaczew
8. Martyna Palasik - Sp 4 Sochaczew
9. Aleksandra Dubielak - SP Sanniki
10. Julia Krawczyk - SP Sanniki
11. Joanna Michta - SP Gole
12. Julia Adamczyk - SP Sanniki
13. Alicja Zimochocka - SP 4 Sochaczew
14. Patrycja Wojtasiak - SP Sanniki
15. Martyna Pacholska - SP Śladów
16. Marika Kapuścińska - SP 4 Sochaczew
17. Kinga Sucharska - SP 4 Sochaczew
18. Ola Szczecinska
19. Daria Kowalska - SP Kampinos
20. Klaudia Perka - SP 2 Sochaczew
21. Katarzyna Porodko - SP 2 Sochaczew

Bieg Chłopców ( rocznik 2006,2005) - ok 400 metrów

1.Dominik Łyczywek - SP Śladów
2. Mateusz Łukawski - SP 4 Sochaczew
3. Filip Offerczak - SP 4 Sochaczew
4. Mateusz Wośiński - SP Śladów
5.Oskar Stencel
6. Daniel Połeć - SP 7 Sochaczew
7. Mateusz Jastrzębski - SP Sanniki
8. Oliwer Dabrowski - SP 7 Sochaczew
9. Patryk Ciołkowski 
10. Kacper Rogozinski - SP4 Sochaczew
11. Wiktor Sot - Kozłów Biskupi
12. Mateusz Przydatek - SP Śladów
13. Jakub Stankiewicz - Kozłów Biskupi
14. Szymon Skorupa - Kozłów Biskupi
15. Kacper Oracki - SP Gole
16. Michał Dylik - SP Sanniki
17. Oktawian Kaczmarek - SP 7 Sochaczew
18. Adrian Majcher
19. Patryk Białobrzeski - SP 4 Sochaczew
20. Mikołaj Przydworski - SP 4 Sochaczew
21. Wiktor Kazimierski - SP Sanniki
22. Bartłomiej Pawlik - SP 4 Sochaczew
23. Kuba Gawron - SP 7 Sochaczew
24. Piotr Szczęśniak - SP 4 Sochaczew
25. Jakub Felczak - SP 7 Sochaczew
26. Paweł Stańczak - SP Sanniki
27. Kamil Robak - SP Sanniki
28. Hubert Chłystek - Kozłów Biskupi
29. Jan Pawłowski - SP 4 Sochaczew

Bieg Dziewcząt ( rocznik 2004, 2003) - ok 600 metrów

1. Julia Wosińska - SP Śladów
2. Weronika Lewandowska - KM Aktywni Sochaczew
3. Karolina Stefaniak - SP Śladów
4. Maja Muszor - ??? 
5. Nikola Ryszawa - SP 4 Sochaczew
6. Amelia Skurzewska - SP 4 Sochaczew
7. Kinga Burzyńska - SP 7 Sochaczew
8. Weronika Sucharska - SP 4 Sochaczew
9. Marysia Lach - SP 4 Sochaczew
10. Sandra Kuciarska - SP 4 Sochaczew
11. Julia Dąbrowska - SP 7 Sochaczew
12. Zuzanna Adamczyk - SP 7 Sochaczew
13. Patrycja Osińska - SP 7 Sochaczew
14. Julia Kacprzak - SP4 Sochaczew
15. Patrycja Wójcicka - SP 4 Sochaczew
16. Zuzanna Wożnicka - SP 4 Sochaczew
17. Aleksandra Michalak - SP Żuków
18 Zuzanna Kreps - SP $ Sochaczew
19. Weronika Strąkowska - SP Sanniki
20. Maja Tempczyk - SP Śladów
21. Natalia Jabłońska - SP 7 Sochaczew
22.Karolina Wojno - SP Sanniki
23. Klaudia Piątkowska - SP 7 Sochaczew
24. Gabriela Wachowicz - SP Sanniki
25. Klaudia Brzezińska - SP Mokas
26. Kinga Szczecińska 
27. Zuzanna Jaworska - SP 7 sochaczew
28. Zuzanna Jaworska - SP 7 Sochaczew
29. Izabela Bogucka - SP 7 Sochaczew

Bieg Chłopców (rocznik 2004, 2003) ok 600 metrów

1. Filip Szufliński - SP 2 Sochaczew
2. Konrad Kuziński - SP 7 Sochaczew
3. Wiktor Kowalski - SP Sanniki
4. Michał Górlaczyk 
5. Adam Beta - SP Sanniki
6. Olek Stepień - SP 7 Sochaczew
7. Przemysław Kaminski
8. Kacper Przydworski - SP 4 Sochaczew
9. Kacper Baj
10. Adrian Skrzypczyński - SP 4 sochaczew
11. Mateusz Seklecki
12.Adam Zydlewski - SP 7 Sochaczew
13. Krystian Buła
14.Jakub Jeznach - SP 4 Sochaczew
15. Kacper Augustyniak - SP 7 sochaczew
16. Dawid Rosłoniak - SP 7 sochaczew
17. Mateusz Stronkowski - SP Sanniki
18. Szymon Pawłowski
19. Benek Cieśla - SP 4 Sochaczew
20. Patryk Kacperski
21. Mateusz Cichalewski - SP Sanniki
22. Filip Ciura - SP Sanniki
23. Kamil Ciołek - SP 7 sochaczew
24 Oskar Dmoch - SP 3 Sochaczew
25. Jan Jworski - SP 7 Sochaczew
26. Oliwier Grzeszczak - SP 4 Sochaczew
27. Dawid Ziembiński - SP 7 Sochaczew
28 Kamil Pacholski - SP Śladów
29. Jakub Dąbrowski - SP 7 Sochaczew
30. Mikołaj Kużmiński - SP 4 Sochaczew
31 Dawid Biernat - SP Śladów
32. Dawid Oleksik - SP Sanniki

Bieg Dziewcząt (rocznik 2002, 2001) - ok 800 metrów

1. Barbara Czajka - SP 4 sochaczew
2. Ewelina Skierska - SP Sanniki
3. Wiktoria Kacperska - SP 4 Sochaczew
4. Katarzyna Kosiniec - SP 4 Sochaczew
5. Weronika Ciołkowska
6.Wioletta Stefaniak - SP Śladów
7. Nikola Strychowska - SP 4 Sochaczew
8. Laura Kwiatkowska - SP 4 Sochaczew
9. Maja Rączka - SP Sanniki
10. Karolina Kowalska - SP Feliksów
11. Julia Więckowska - SP 7 sochaczew
12. Alicja Kądziela - SP 7 Sochaczew
13. Dominika Słomska - SP 7 Sochaczew
14. Justyna Karczewska - SP 7 Sochaczew
15.Klaudia Król - SP Sanniki
16. Paulina Marcjańska - SP 7 Sochaczew
17.Paulina Balcerzak - SP Śladów
18.Zuzanna Budzińska - SP 4 Sochaczew
19. Martyna Bujakowska - SP Sanniki
20.Patrycja Bączek - Sp 7 sochaczew
21. Natalia Targaszewska - SP 4 Sochaczew
22. Emilia Głuchowska - SP Żuków
23. Dominika Jagiełło - SP 4 Sochaczew
24. Emila Wieckowska - SP 7 Sochaczew
25.Maja Stępniak - SP 7 Sochaczew
26. Oliwia Kmiecik - SP 7 Sochaczew
27. Monika Maciejewska - SP 7 Sochaczew
28. Wiktoria Pisarek - SP 7 Sochaczew
29. Kamila Kilijon - SP 7 sochaczew
30. Klaudia Szewczyk - SP Sanniki
31. Wiktoria Romanowska - SP 7 sochaczew
32.Zuzanna Jaczyńska - SP 7 Sochaczew
33. Martyna Fabiniak - SP 7 Sochaczew
34. Agata Jakubowska - SP nr 23 Płock
35. Natalia Kubiak - SP Sanniki

Bieg chłopców (rocznik 2002, 2001) - ok 800 metrów

1. Kacper Skurzewski - SP 4 Sochaczew
2. Michał Bociek - SP 4 sochaczew
3. Kacper Zatorski - SP 7 sochaczew
4. Dawid Biszczan - SP 4 Sochaczew
5. Bartosz Świerczewski 
6.Rafał Jarzyński - SP Sanniki
7. Damian Wilanowski 
8. Adam Baranowski - SP Sanniki
9. Wiktor Biszczan - SP 4 Sochaczew
10. Mateusz Szymański - SP Sanniki
11. Danil Faliga - SP 4 Sochaczew
12. Kamil Jaczyński - SP 7 Sochaczew
13. Adrian Tomczyk - SP Żuków
14. Norbert Pawłowski - SP 4 Sochaczew
15.Rafał Wożnicki - SP 4 Sochaczew
16.Bartek Janowski - SP 7 Sochaczew
17. Adrian Strycharski - SP 7 sochaczew
18. Mateusz Kalinski - SP Sanniki
19. Patryk Karczewski - SP 7 Sochaczew
20. Maciej Brdeja - SP 7 sochaczew
21. Kacper Jancewicz - SP 7 sochaczew
22. Mateusz Zagajewski - SP 7 Sochaczew
23. Jakub Szkopek - SP 4 Sochaczew
24. Bartłomiej Markowski
25. Adam Kąpiński - SP Śladów
26.Kacper Ignatowicz - SP 7 sochaczew
27. Łukasz Jabłoński - SP 7 Sochaczew
28. Krystian Zyryza - SP 7 sochaczew

Bieg dziewcząt (rocznik 1998,1999, 2000) - ok 1000 metrów

1. Magda Sot - Kozłów Biskupi
2.Zuzanna Zajączkowska - Gimnazjum Kozłów Szlachecki
3.Weronika Ambrozy - UKS Filipides Teresin
4. Aleksandra Wiśniewska - UKS Filipides Teresin
5. Natalia Pamięta - Gimnazjum nr 3
6.Klaudia Tomczyk - Gimnazjum Kąty
7. Klaudia Felczak - Gim nr 3
8. Wiktoria Flakowska
9. Sylwia Orlińska - Gim Młodzieszyn
10. Patrycja Gołek - Gim nr 3
11.Wiktoria Starbała - Gim nr 3
12.Natalia Milczarek - Gim nr 3
13.Ada Staniszewska - Gim nr 3
14.Sandra Strzałkowska - Gim nr 3
15.Katarzyna Szczecińska 
16. Ola Stępniak - Gim nr 3
17.Andzelika Stańkowska - Gim nr 3
18.Justyna Kowalska - Gim nr 3
19.Daria Wójcik - Gim nr 3
20. Katarzyna ezman - Gim nr 3
21. Ada Wojciechowska - Gim nr 3
22.Maja Srepień - Gim nr 3

Bieg Chłopców (rocznik 1998,1999,2000) - ok 1000 metrów

1. Łukasz Perka - Gim Sanniki
2. Daniel Nosarzewski - Gim Lasocin
3.Mateusz Organek - Gim Młodzieszyn
4. Szymon Walisiewicz - Gim nr 3
5. Robert Łukaszyk - Gim nr 3
6. Michał Bartkowski - Gim nr 3
7.Kamil Skorupa
8. Filip Długowski - Gim nr 3
9. Filip Szydlik - Gim nr 3
10. Jakub Kosk - gim nr 3
11.Hubert Kubiszewski - gim nr 3
12. Kamil Walisiewicz - gim nr 3
13. Adam Urbaniak - Gim nr 3
14.Karol jakubowski - Gim nr 8 Płock
15.Bartek Ząbczyński - Gim nr 3
16. Mateusz Bruder - Gim nr 3
17. Mateusz Kordalewski - Gim nr 3

Bieg Open Kobiet ( rocznik 1997 i starsze) - 3 km

1. Monika Wińkowska - Sochaczew
2. Katarzyna Zakrzewska - KM Aktywni Sochaczew
3. Iwona Wituska - KM Aktywni Sochaczew
4. Natalia Malinowska - Sochaczew
5. Dorota Sikorska - Sochaczew
6. Małgorzata Stępniak - KM Aktywni Sochaczew
7. Agata Flakowska - Sochaczew
8. Agnieszka Biszczan - Nauczyciel ZS w Izabelinie
9.Monika Mrozinska - Sochaczew
10. Zofia Marcinkowska - Sochaczew
11. Justyna Perka - Sochaczew
12. Ewelina Ćwiek - Bramki

Bieg Open Mężczyzn (rocznik 1997 i starsi) - 5 km

1. Artur Kamiński - Płock
2. Tomasz Mikulski - KM Aktywni Sochaczew/ ZS Iwaszkiewicz
3. Kamil Winnicki - UKS Filipides Teresin
4. Krzysztof Niemojewski - LKS Osuchoe
5. Adam Ząbczyński - Sochaczew
6.Marek Pociech - Korytów
7. Sławomir Lewandowski - KM Aktywni Sochaczew
8. Jakub Aksamit - KM Aktywni Sochaczew
9. Łukasz Wróblewski - KM Aktywni Sochaczew
10. Radosław Wypych - Festiwal Biegowy Krynica
11. Łukasz Stęborowski - KM Aktywni Sochaczew
12. Rafał Milczarek - KM Aktywni Sochaczew
13. Kamil Malicki - Sochaczew 
14. Dariusz Rembiejewski - Sochaczew
15. Dariusz Jakubowski - Płock
16. Zbigniew Kubica - Kozłów Szlachecki
17. Andrzej Wierzbicki - Sochaczew
18. Maciej Kożuchowski - Sochaczew
19. Piotr Partyka - Korytów
20. Sławomir Kowalski - Sochaczew
21. Kamil Pawelec - Sochaczew
22. Mirosław Adamkiewicz - KM Aktywni Sochaczew
23. Radosław Podczaski - KM Aktywni Sochaczew
24.Michał Bartkowski
25. Dariusz Makulec - KM Aktywni Sochaczew
26. Artur Kazimierski - KM Aktywni Sochaczew
27. Michał Adamkiewicz - KM Aktywni Sochaczew
28. Sebastian Jaumień - Sochaczew
29. Radosław Tomaszewski - Sochaczew
30. Kamil Nitek - Sochaczew
31.Andrzej Sikorski - Sochaczew
32. Robert Mroziński - Sochaczew
33. Filip Długowski
34. Filip szydlik 
35. Tomasz Flakowski - Sochaczew
36. Krzysztof Mazur - Team ASA - biegiem po Zdrowie
37. Łukasz Felczak - Sochaczew
38. Łukasz Połeć - KM Aktywni Sochaczew
39. Marcin Sobieraj - KM Aktywni Sochaczew
40. Mariusz Szczepaniak - Bolimów
41. Grzegorz Skibniewski - Legionowo
42. Łukasz Bendig - Płock 


Adrian Kowalski

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy