V Olimpiada Seniorów

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: V Olimpiada Seniorów Inne sporty sochaczew

W połowie listopada odbędzie się kolejna edycja Olimpiady Seniorów. Będzie można zawalczyć o puchar Burmistrza Miasta Seniorów. 


Konkurencje w jakich będzie można wziąć udział to między innymi warcaby, memoriada, statki a sprawnościowo będzie można pograć w rzutach do kosza oraz do celu. Zawodnicy zmierzą się w budowaniu wież ze słomek konstrukcyjnych ale również w wiązaniu krawatów na czas. To tylko niektóre z planowanych konkurencji.


Do udziału w olimpiadzie mogą przystąpić stowarzyszenia, związki emeryckie, domy pomocy a le również indywidualne grupy. W zawodach mogą brać udział maksymalnie 12 osobowe zespoły. W poszczególnych konkurencjach np. warcabów oraz grach stolikowych udział biorą  po dwie osoby z poszczególnych drużyn, memeoriada po 4 osoby, natomiast w konkurencjach sprawnościowych od 3 do 6 osób z drużyn. 


Kiedy odbędzie się olimpiada?
14 listopada od godziny 10.00 wszyscy chętni mogą stawić się do rozgrywek w hali MOSiR przy ulicy Kusocińskiego 2. Zgłoszenia dokonuje się za pomocą maila MOSiR Sochaczew oraz telefonicznie pod numerem 721-121-011 lub też osobiście w sekretariacie Pływalni Orka przy ulicy Olimpijskiej 3. 


Podczas V Olimpiady Seniorów będzie można poczęstować się ciepłym posiłkiem oraz słodkim dodatkiem.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy