V Świąteczne Amatorskie Zawody Pływackie 2012r

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: V Świąteczne Amatorskie Zawody Pływackie 2012r Pływanie sochaczew
+3

  Już za nami Świąteczne Amatorskie Zawody Pływackie, w których wzięło udział ponad 200 uczniów z powiatu sochaczewskiego i z zaproszonej Szkoły Podstawowej z Kampinosu. Organizatorami zawodów byli Uczniowski Klub Sportowy ,,dwójka” Sochaczew, Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Program zawodów przewidywał start dzieci w jednej konkurencji   tj. 50 metrów stylem dowolnym. Po fazie eliminacji    wybierana została najlepsza   szóstka w danej kategorii wiekowej tworząca serię finałową walczącą o medale w konkurencji AMATORSKIEJ i o nagrody rzeczowe w konkurencji   ZAWODNICY.

Po bardzo zaciętej, sportowej rywalizacji nastąpiła tak bardzo oczekiwana przez dzieci ( nie tylko najmłodsze) chwila dekoracji   i wręczenia upragnionego dla wszystkich medalu, który dumnie wisiał na szyjach medalistów.

Pełnym napięcia momentem, jak się okazało nie tylko dla uczniów ale przede wszystkim dla nauczycieli był start sztafet. Zgodnie z regulaminem zawodów w ich skład oprócz uczniów musieli wchodzić również nauczyciele!!! Jak się okazało było to bardzo emocjonujące dla dzieci i kibiców obserwujących zawody, walka ,,ramie w ramie” dzieci wraz z nauczycielami. Było to bardzo motywujące zarówno dla tych pierwszych jak i tych drugich :)

W szkołach podstawowych rywalizowały drużyny z SP 3 ( 2 sztafety), SP 4, SP Kąty, SP Rybno – najszybsza okazała się ekipa z sochaczewskiej ,,trójki”.

W gimnazjach w tych najbardziej widowiskowych wyścigach brało udział 5 sztafet:

Gim. nr 2 ( 2 sztafety), Gim. nr 1, Gim. Rybno, Gim nr 3- zwyciężyła ekipa z Rybna.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta Sochaczewa, Przewodniczącej Rady Miasta, Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie, Dyrektora MOSiR Sochaczew za ufundowanie pucharów i   medali, które uświetniły nasze zawody.

Serdeczne podziekowania składamy, również dla Pani Rembiejewskiej i Pana Siekierskiego za wsparcie finansowe zakupu nagród rzeczowych.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYNIKAMI ZAWODÓW   I DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘCIOWEJ Z ZAWODÓW NA STRONIE NASZEGO STOWARZYSZENIA

www.uks2.e-sochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy