VI Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach

Zdjęcia i foto: VI Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach Biegi sochaczew

W piątek 18 września 2015 r. na stadionie GOSiR w Teresinie odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” pod nazwą „VI Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach”.
Dzieci, młodzież i dorośli z powiatu sochaczewskiego, żyrardowskiego oraz warszawsko - zachodniego rywalizowali w biegach na 100 m, 150m, 200m, 300 m, 600 m, 1000 m i 1500m. Sportowe zmagania przyniosły najmłodszym adeptom lekkiej atletyki wiele radości oraz wyzwoliła w uczestnikach szereg pozytywnych emocji a cały mityng obejrzała liczna grupa rodziców i sympatyków lekkiej atletyki.
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Trofea wręczali: zastępca wójta Pan Marek Jaworski, skarbnik Pani Jadwiga Durczak oraz o. Piotr Socha. W sposób szczególny zostały uhonorowane szkoły z powiatu sochaczewskiego, które najliczniej przybyły na nasze zawody: SP w Teresinie, SP w Śladowie oraz SP 7 w Sochaczewie. Szkoły otrzymały zestawy edukacyjne o zdrowym żywieniu. Wyjątkowe podziękowania kierujemy w stronę organizatorów niniejszych zawodów: GOSiR w Teresinie z Panem Krzysztofem Walencikiem na czele, działaczom UKS Filipides Teresin oraz władzom samorządowym Gminy Teresin, które życzliwie przychylają się do rozwoju sportu na naszym terenie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy