VI Sochaczewska Olimpiada Seniorów

Zdjęcia i foto: VI Sochaczewska Olimpiada Seniorów Inne sporty sochaczew

15 listopada na hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się VI Sochaczewska Olimpiada Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta. Start zawodów o godzinie 10.00.

Jak informuje MOSiR w Sochaczewie :

 W tej edycji proponujemy zarówno konkurencje sprawnościowe, jak logiczne. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie konkurencje , jak łowienie rybek, rzuty lotkami do tarczy.  Nie zabraknie ulubionych przez naszych uczestników rzutów do kosza, czy rzutów do celu. Dodatkowo będziemy „sadzić i zbierać kwiaty” oraz strzelać gole.

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, związki emeryckie , domy pomocy, a także indywidulane grupy znajomych, które chciałyby wziąć udział w naszej imprezie. Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy maksymalnie 12 osobowe zespoły, ale zapraszamy również chętnych w charakterze kibiców, którzy będą mieli szansę zawalczyć tradycyjnie o Puchar Kibica. W konkurencji warcabów biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych od 4 do 6 osób z każdej drużyny.

Na naszej imprezie nie zabraknie również i innych rozrywek , będzie ciepły posiłek przygotowany przez Bar Brothers Grzegory oraz słodki poczęstunek. Będzie STREFA ZDROWEGO SENIORA  z pomiarami ciśnienia, poziomu cukru we krwi, porady dietetyka, kosmetologa, czy pokazy i nauka udzielania pierwszej pomocy, który przygotuje dla nas Sochaczewskie WOPR. Organizujemy również STREFĘ DLA WNUCZKA, gdzie zapewniamy zabawy dla dzieci, malowanie buziek i modelowanie balonów i wiele innych atrakcji. Imprezę poprowadzi przesympatyczny prowadzący Marcin Odolczyk. Nie zabraknie również wolontariuszy z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza, Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim z Panią Ulą Mergner.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl . Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijskiej 3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy