VI turniej z cyklu II GPSB WYNIKI

Zdjęcia i foto: VI turniej z cyklu II GPSB WYNIKI Badminton sochaczew

Szósty, a zarazem przedostatni turniej z cyklu II Grand Prix Sochaczewa w Badmintona pod Szyldem Stowarzyszenia "Razem i Sprawnie" zaowocował sporymi rotacjami w rankingu. Na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 3 zmagało się tym razem 17 zawodników. Grono badmintonistów coraz bardziej się powiększa, co niezmiernie nas cieszy, bowiem poza Sochaczewem gościliśmy również Płock, Skierniewice, Zabrze oraz Ozorków. Mamy nadzieje, że debiutujący u nas zawodnicy z Ozorkowa już na stałe zagoszczą na naszych parkietach.
Poziom wzrasta z miesiąca na miesiąc, coraz więcej meczów kończy się dopiero po trzech setach. Finały, półfinały a także ćwierćfinały przyniosły naprawdę wiele niespodzianek.
W walce o 3 miejsce zmierzyli się Dariusz Cierebiej oraz Sebastian Werłaty. Po dwóch bardzo ciężkich setach zwycięsko wyszedł Dariusz Cierebiej.
W finale zadebiutował reprezentant Skierniewic Tadeusz Gala. Jednak po trzech setach zmagań uległ dwukrotnemu zwycięscy poprzednich turniejów Rafałowi Tomaszkiewicz, który umocnił swoją pozycję na szczycie rankingu.
Poniżej przedstawiam końcową klasyfikację turnieju oraz załączam szczegółową rozpiskę gier i ranking po sześciu turniejach.