VICTORIA!!! - TAK JEDNYM SŁOWEM MOŻNA OPISAĆ UDZIAŁ ZAWODNIKÓW W TURNIEJU BADMINTONA: RAFAŁ I DAREK

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: VICTORIA!!! - TAK JEDNYM SŁOWEM MOŻNA OPISAĆ UDZIAŁ ZAWODNIKÓW W TURNIEJU BADMINTONA: RAFAŁ I DAREK Badminton sochaczew

VICTORIA!!! - TAK JEDNYM SŁOWEM MOŻNA OPISAĆ 

UDZIAŁ DWÓCH ZAWODNIKÓW W TURNIEJU BADMINTONA


Dnia 12.04.2015r w hali Ganador Sport w Warszawie odbył się: Pierwszy Charytatywny Turniej Badmintona zaliczany do rankingu PAB (Polscy Amatorzy Badmintona). Wśród zgłoszonych 70 zawodników, było 2 zawodników reprezentujących Stowarzyszenie Działamy Sprawnie - Tworzymy Lepiej "Przez Sport w Przyszłość": Dariusz Cierebiej i Rafał Tomaszkiewicz. Nasi zawodnicy startowali w 3 kategoriach:

-debel open
-pary rodzinne(suma wieku ponad 50lat)
-singiel mężczyzn open kat. B

W kategorii debel open, mimo silnej obsady, na 8 startujących nasi zawodnicy uplasowali się na wysokim 5 miejscu.

W kategorii par rodzinnych brało udział 18 drużyn. Po zaciętych i wyrównanych meczach udało się wywalczyć 1 miejsce, które jest nie lada sukcesem.

W rozgrywkach singiel mężczyzn open kat. B brało udział 13 zawodników i tutaj jak po Turnieju powiedział organizator pan Jacek Jagodziński, wielokrotny reprezentant Polski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, że jest dla niego bardzo dużym zaskoczeniem, że w finale zagrali Panowie spoza Warszawy. 
Po wielu emocjonujących pojedynkach pokonali wszystkich zawodników i na korcie centralnym rozegrali między sobą mecz finałowy.
Mecz był bardzo widowiskowy i wyrównany, który zakończył się ostatecznie wynikiem 3:2 dla Rafała.
Należy wspomnieć, że wśród zawodników startujących w Turnieju byli również zawodnicy, którzy na co dzień Amatorsko trenują pod okiem Pana Jacka Jagodzińskiego. Sukces jaki został osiągnięty przez zawodników Stowarzyszenia jest dużym sukcesem, pokazującym, że pracą jaką każdy z zawodników wkłada w badmintona, daje sukcesy na arenie poza lokalnej.
Wspaniale zorganizowany turniej na długo utkwi w pamięci naszych zawodników. Osiągnięty przez nich sukces dodaje sił do pracy całemu Stowarzyszeniu, które w miarę możliwości będzie wspierało wszystkich trenujących badmintona w Stowarzyszeniu Działamy Sprawnie - Tworzymy Lepiej "Przez Sport w Przyszłość".

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy